Barva do tiskárny

Od: Datum: 28.03.14 17:10 odpovědí: 1 změna: 28.03.14 17:34

Dobrý den. Mám takový problém, koupila jsem tiskárnu Epson Stylus SX 235, když došly barvy co tam dává výrobce objednala jsem na doporučení známého barvy od firmy Print Profi. Po vložení kazet do tiskárny normálně tiskla, ale po několika stránkách přestala reagovat a vůbec nic nedělala, jen blikaly světélka. Protože byla v záruce dala jsem ji opravit. Po opravě mi napsali, že tiskárnu rozbily neoriginální barvy. Otázka tedy zní, je to opravdu možné? Protože máme ještě tiskárnu Epson Stylus SX 130series a ta normálně s barvami od firmy Print tiskne. Prosím o radu jaké barvy koupit ,aby semi to neopakovalo. Napadlo mě jestli by nešlo naplnit ty originál kazety a když ano tak kde koupím barvy. Děkuji za každou dobrou radu.Alik

doplněno 28.03.14 17:41:

Reklamaci uznali bez problému a volala jsem i do Profi printu a pán mi řekl, že se stím ještě nesetkal, že by barvy od nich rozbily tiskárnu. Děkuji skusím jiného prodejce jak mi radíte. Alik

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.14 17:34

Takže vám neuznali reklamaci? Ono výrobce bude cždy tvrdit, že jen orig, kazety jsou jedinou zárukou dobrého tizku, a je pravda, že některé barvy mohou třeba zasychat, ale na druhou stranu řada alternativních náplní je dobrá a vyzkoušená, jestli jste nakupoval na doporučení, spíš bych se klonil k tomu, že jde o výmuvu kvůli záruce.

A co se týče plnění, obeně to je možné, ale ne každá kazeta je určena k opakovanému plnění, a pokud ano, zase je tu otázka vhodných barev. Podívejte se na ztránky http://www.supernakup.com/ (jejich barvy mi docela fungovali), případně pokunzultujte i s panem Karkoškou

Pevná:(+420) 277 270 065Mobil:(+420) 605 956 552E-mail:info@supernakup.com

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.