Přenos obrazu

Od: Datum: 27.03.14 20:33 odpovědí: 4 změna: 28.03.14 13:41

Jak mám co nejjednodušeji dostat obraz z notebooku na obrazovku TV? Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.14 20:36

Pomocí kabelu nebo flashky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.03.14 21:08

Možná nerozumím detailně PC, ale tak blbej, abych si myslel že se obraz přenáší přes flah disc určitě nejsem.

Datum: 27.03.14 21:56

proč píšete otázku pod jiným nickem?

mimochodem, u takto laicky položené otázky, kdy nevíme z čeho kam se má obraz přenášet, se to dalo klidně pochopit tak, že si jen chce někdo pustit na TV film. A pokud to TV umí, není problém přece dát film na flashku a pustit si ho v TV, tak se hned nerozčilujte, kdybyste napsal o jakou TV se jedná, možná byste se dočkal přesnější odpovědi!

doplněno 27.03.14 21:57:

samozřejmě je potřeba i vědět, co je to za notebook...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.03.14 13:41

Myslela jsem to tak, že si třeba i fotky nahraju do flashky, tu pak strčím do TV a přehrávám je, nebo si z nich udělám "spořič" na TV.A tím kabelem jsem myslela takový, co má jedné straně USB a na druhé vstup do TV, když to zapojím, tak mám v TV normálně plochu NTB a vše co dělám na NTB je i v TV(takže zase i film, obrázky..) nebo to ovládám na dálku pouze v TV. Tak se omlouvám za špatné pochopení otázky, nemyslela jsem to rozhodně zle.

doplněno 28.03.14 13:52:

Nebo v druhé TV máme jen paměťovou kartu...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.