Pdf soubory - program pro jejich převod

Od: Datum: 27.03.14 15:10 odpovědí: 1 změna: 28.03.14 21:00
avatar

potřeboval bych tipy na něco, z čeho by se daly zkopírovat, nebo případně hned zkonvertovat? pdf soubory (program by měl fungovat pod Win xp, ale to asi není problém...)
potřebné podmínky: freeware, malé (na stahování), nenáročné na výkon PC!, pokud by šlo o konverzi, je dost žádoucí, aby nabízelo i možnost převodu do .rtf (do .doc bych radši nepřeváděl - opět ten výkon PC...); nepotřebuju teda jen prohlížeč, ale nějakou možnost si text (stačí text, o nějaký obrázky apod. asi vůbec nejde) stáhnout do nějakého jiného formátu s možností editace (s tím, že v drtivé většině případů je tím ideálním formátem .rtf, takže bych to do něj radši dostal rovnou)
(můžete přidat i tipy na OCR program - stejná kritéria: neráročný, malý..., pokud by měl být pdf text jako obrázek, i když doufám, že to snad moc potřebovat nebudu)

(mimochodem, hledám i samostatnej program pro práci s .docx (příp. podobnými volnými soubory) za stejných podmínek, ale na to si radši vytvořím samostatnej dotaz (vůbec nepotřebuju, aby jeden program uměl oba typy, to je zbytečný, pokud by to mělo bejt na úkor tý nenáročnosti pro provoz a velikosti ke stažení))

(vím, že se tu podobné dotazy už řešily - i jsem si je našel, myslím, že ale úplně přesně neodpovídaly tomu, co bych potřeboval - hledat, stahovat, zkoušet, odinstalovávat a tak dokolečka pochopitelně můžu, ale tohle bych si rád ušetřil dík dobrým tipům)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.14 21:00
avatar

Pro převod z PDF do RTF můžete použít samostatné programy, např. tento nebo online programy jako je tento. Vyhledat se dají snadno pomocí řetězců "PDF to RTF" nebo "PDF to RTF online".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.