Facebook-Profilový obrázek a Úvodní fotka

Od: Datum: 23.03.14 21:45 odpovědí: 6 změna: 28.05.14 16:01

Ahoj rád bych si na svůj facebook dal jednu fotku a chtěl bych, aby ten profilový obrázek byl pokračování úvodní fotky nerozumíte mi? zde dávám příklady koukněte se jak to pokračuje existuje na to nějaký program který by mi to takhle udělal nebo nějaká online aplikace?

zde příklady:

https://www.facebook.com/DoktorizPocatkuNova

https://www.facebook.com/disneychannelceskarepublika

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: justanswer
Datum: 23.03.14 21:50

Jde to udelat treba ve photofiltru. Prace pro laika tak na pul hodinky.

Ohodnoceno: 0x

Od: patri*
Datum: 23.03.14 21:54

promiňte ale já se v tomhle programu vůbec nevyznám nemohl by mi někdo poradit nebo třeba kdyby to nikdo našel YouTube prosííím

Datum: 24.03.14 08:35

Photo Filtre je dost intuitivní, nastavit velikost obrázku i výřez v potřebné velikosti jistě snadno zvládneš. Video hledat nebudu, ale mohla by pomoci znalost rozměrů:

Ohodnoceno: 2x

Od: patri*
Datum: 28.05.14 08:00

ivzez díky fungovalo to, ale teď jak jsou ty stránky v tom novém vzhledu tak už ne prosííím nemáš ještě nákres pro ty nové verze když tak se koukni do obrázku ať víš co myslím

Datum: 28.05.14 16:01

Tak to nevím. Ten obrázek vypadá, že je ze stránky, nikoliv z osobního profilu. Stránka se nastavuje trochu jinak, a protože sama žádnou nemám, nastavení stránek neznám.

Ale určitě nic nezkazíš, když zkusíš vložit novou profilovou fotku. Buď se to podaří, nebo to zůstane takhle.

Mně to (zatím) v osobním profilu funguje ...

Datum: 24.03.14 08:51

Rozklikni si obrázek z odpovědi níže, je v měřítku, takže jej lze použít jako šablonu.

doplněno 24.03.14 08:52:

Oprava: ... z odpovědi výše ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.