Alternativní náplně

Od: Datum: 23.03.14 08:35 odpovědí: 3 změna: 23.03.14 10:35

Ahoj,mám inkoustovou tiskárnu Epson stylus S22,originální náplně do ní jsou T1283,T 1281. Místní prodejce mi prodal alternativní náplně E1283,E 1281,které bez problémů vytisknou cca 30stránek,ale pak tiskárna začne hlásit,že nelze rozpoznat náplň.( tedy ne že je prázdná).Lze s tím v nastavení tiskárny něco udělat,nebo musím mít originální náplně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.14 09:03

Natavením tiskárny to není, je to tím, že to je alternativní náplň a tím pádem kvalita čipu, který je nastaven na určité množství tisku není dobrá jako u originálu. Hold tady je to sázka, někdy se k vám dostane dobrý čip, někdy špatný.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.03.14 09:53

Přesně tak, většina neoriginálních náplní hlásí ohledně stavu inkoustu nesmysly...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.03.14 10:35

Kdysi jsem s úspěchem používal podobnou utilitku jako je tato http://www.the-inkstore.co.uk/frame/pages/sscserve%20info.htm

Nezkoumal jsem, jestli podporuje vaší tiskárnu. Kdyžtak hledejte něco podobného.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.