Jak sledovat tv na netu

Od: Datum: 20.03.14 18:14 odpovědí: 9 změna: 06.08.14 01:02

hlavně sportovní, myšleno zdarma . Za rady či odkazy předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.03.14 20:37

Solidní připojení k Internetu + XBMC přehrávač + IPTV pluginy na příjem zdarma placený zahraničních kanálů i v HD

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.03.14 22:21

Bez připojení na Internet lze sledovat na PC pozemní DTV vysílání. Je k tomu třeba anténa ( nejlépe aktivní) a USB TV adapter, který stojí okolo 500,- Kč ( já mám Pinnacle). Podle síly signálu lze zachytit přes 20 programů:))

Od: zanekk
Datum: 22.03.14 10:38

Chtěl jsem vyzkoušet ten XBMC jelikož se tam dají přehrát filmy třeba s ulož.to ale nejede to.Postupoval jsem podle návodu

ale ty doplnky který se mají do toho stáhnout nejsou funkční :-/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.03.14 17:56

Ano některé CZ addony nefungujou.

Nejlepší je si tam nahrát zahraniční addony jako NAVI-X nebo Sports Devil a ty se aktualizují vždy při startu

Pak můžete sledovat Sky Sport 1-8, Eurosport 1-2, FOX Sport, ESPN Sport a mnohem více sportovních kanalů než přes satelit na 2 družice :-D

(Pokud umíte anglicky, tak si tam můžete naladit komplet nejdražší kabelovkou nabídku :-D)

Datum: 22.03.14 19:08

Jde se i přes ty zahraniční addony dostat na ulož to a přehrát filmy(bez stažení) nebo musí být cz addony? dík za info

Datum: 22.03.14 20:24

uloz.to vám určitě nepůjde pokud nemáte VIP placený účet :(

Datum: 22.03.14 22:10

Tak jsem to trochu proštudoval a podařilo se mě rozjet uložto i bez placeného účtu. Sport ještě nevím nad tím budu ještě bádat

Od: xaxa*
Datum: 06.08.14 01:02

zdravím dotaz mám stream live adresy tv cz/sk a je možne je nejak dostat do XBMC protože doplnku live tv cz/sk v XBMC moc neni nebo respektive o žadnem nevím dekuji za odpoved

Datum: 23.03.14 12:06

Tady je návod na instalaci NAVI-X.

Jinak na Youtube tam je spousta návodů k XBMC

Pokud chcete můžete si vytvářet vlastní databázi TV kanalů zkopírovanou z různých Internet zdrojů

XBMC je nejlepší multi přehrávač, až ho začnou Samsung,LG,.. plně podporovat a cpát do Smart TV, tak to bude masové rozšíření a využití

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.