Jaký program na web stránky?

Od: Datum: 16.03.14 09:55 odpovědí: 7 změna: 24.05.14 15:37

Prosím...

Na stará kolena chodím na VŠ, kde budu dělat zápočet z tvorby web stránek. Dále přicházím o zaměstnání, takže bych rád zkusil internetový bazar. Téma k tvorbě www tedy mám. Doporučíte mi nějaký konkrétní nejvhodnější program? Mělo by to mít pár záložek, ty rozkliknout a tam budou fotky se zbožím. Systém košíku ani není potřeba. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.14 10:28

tuším velký problém se zápočtem. Jaký program? Jeden z nejlepších je Notepad++... a co to je? Vychytaný textový editor = nic tam nejde naklikat, vše se musí napsat na klávesnici.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.03.14 10:39

Bez znalosti alespon html neuděláte nic. Proto bych vám doporučil spíš nějaký redakční systém, např. wordpress, joomla drupal ...

doplněno 16.03.14 10:48:

Nebo si zkuste založit stránky na nějaké free službě, např websnadno.cz atd.

Ohodnoceno: 1x

Od: lotus*
Datum: 16.03.14 10:53

A ten zápočet dostanete ze vlastní iniciativu, ve škole vás neučí html nebo pracovat s nějakým konkrétním programem? No, abych poradila - třeba Wordpress.

Datum: 16.03.14 14:04

Děkuji za názory. Vy asi nevíte, jak to dneska u dálkařů na škole chodí. SAMOSTUDIUM, samostudium, samostudium.

Ve škole vám jen, obrazně řečeno, otevřou dveře.

Od: host
Datum: 16.03.14 11:03

Na VŠ vás asi naučili tvorbu web stránek, včetně HTML, PHP, MySQL, kaskádových stylů, java scriptu, atd., včetně používání některého software, například PSPad, takže základy řemesla tvorby už zřejmě znáte.

Pro tvorbu nabídkového katalogu nebo internetového obchodu najdete i české šablony včetně webu, na kterém si můžete obchod založit nebo se z něj poučit při tvorbě vlastního.

Ale jste vysokoškolák, tak můžete popojít o krok výš a do zápočtu také uvést další software používané mimo náš lokální český region. Na http://www.webappers.com/2010/07/09/15-best-free-open-source-ecommerce-platforms/ najdete 15 Best Free Open Source Ecommerce Platforms, ze kterých můžete na ukázku vybrat například osCommerce (free), a v tom také jednu kapitolu věnovat faktu existence licence programů daných volně k dispozici k použití GNU General Public Licens. Zkuste sem pak pro zajímavost dát to, co zaujalo vás a co použijete.

Od: 2526
Datum: 24.05.14 15:08

Zkuste www.web25.cz

Oni Vám ty stránky levně udělají a jedni z mála si na ně nechtějí vlepit nápis, že je dělali oni, takže..

Datum: 24.05.14 15:37

Já mám výborné zkušenosti s webnode.cz :)

Jestli chcete, tak se podívejte na můj web www.muj-marley.webnode.cz ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.