Problém s wifi

Od: Datum: 10.04.14 06:24 odpovědí: 3 změna: 10.04.14 14:20

Zdravím lidi,

objevil se mi takový docela otravný problém.Nevím co se změňilo,ale nikdy to nedělalo.Jedná se o to,že když si zapnu na mobilu wifi a pak zapnu notebook,tak se na něm už k wifi nepřipojím.Píše mi to ,, není připojen internet ,, .Když tu mou wifi síť dám ignorovat a znovu se pokusím o připojení,napíše mi to,že síť je ,, omezena ,, .Švagr mi poradil jen to,že mám restartovat router.Pak to samozřejmě najede a na noťasu je zas připojení.Jenže tenhle způsob je vážně otravný.

Nevěděla by nějaká dobrá duše co s tím dělat nebo v čem může být problém? Děkuji za každou odpověď.Případně mi to vysvětlete jako amatérovi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.14 10:36

Dobry den, napada me, ze mate na routeru nastaveny maximalni pocet pripojeni na 1. Potom by to davalo smysl. Kdyz to restartujete, tak se pripoji notebook i telefon?

Ohodnoceno: 0x

Od: sapporo*
Datum: 10.04.14 12:14

Ano kdyz restartuji router,tak se notas pripoji a mobil mam porad pripojeny.Jen kdyz si na mobilu zapnu driv wifi nez notebook,tak je pak mnou popsany problem...Co s tim teda?

Datum: 10.04.14 14:20

Přihlasit se na wifi router přes IP adresu a LAN kabel a projet záložku wifi a pozměnit údaje a zadat vyšší rozpětí nebo více uživatelů či přímo zadat adresy mobilu a notebooku. Taky můžete vypnout wifi v notebooku a připojovat se k wifi přes wifi mobilu (nasdílet Internet pro notebook) a mobil s notebookem propojit USB kabelem. Trochu je to nepraktické u přenašení, ale u notebooku na stole OK a budete mít připojený obě zařízení k Internetu, ale tohle bych volil, kdyby nešlo aktuální problém vyřešit Taky napiště co je to za wifi router a jak daleko jste od wifi routeru. Přece jen kabel je kabel :-D

doplněno 10.04.14 14:22:

Ještě doplnim, že ty low-end wifi routery jsou většinou rádi, že stabilně připojí k Internetu 1-2 wifi zařízení :-D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.