Jak změnit prohlížeč

Od: Datum: 15.03.14 15:40 odpovědí: 5 změna: 16.03.14 16:43

Poraďte mi co to znamená změň prohlížeč.. Mám internet Explorer,,, když ho změním ale nevím jak, tak co se stane, zůstane mi domovská stránka seznam.cz? Nebo se změní všechno a nedostanu se na nic, nerozumím tomu ale když někdo bude trpělivý a pořádně mi to vysvětlí. Tak budu jenom ráda. Díky ptám se proto, že se mi seká YOUTUBE, nejdou ani filmy ani videa, nejde NOVplus.cz tam dávají seriály, ani nejde FACEBOOK, vše se zasekává a na TN.Cz mi nejdou ani zprávy. to je hrůza, před rokem všechno šlo až teď, jsem z toho naštvaná.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: justanswer
Datum: 15.03.14 15:48

Dobry den, asi se v techto vecech ocividne vubec nevyznate tak se pokusim popsat co to vlastne chcete. Internet Explorer je pomerne narocny prohlizec co se rad seka a vubec sam o sobe je dost pomaly. Existuje rada prohlizecu pro priklad Opera, Google chrome nebo Mozzila Firefox coz mam ja. Prohlizec je jen aplikace pres kterou se dostanete na onen seznam, facebook, youtube, atd.. nektere prohlizece jsou narocnejsi, jine ne. Pokud zmenite prohlizec budete si muset vsechny zalozky, jmena i hesla a oblibene stranky nastavit uplne odznova.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.03.14 15:49

Jděte zřeba na http://www.stahuj.cz

Stáhněte si třeba Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera,...

Pak ten program nainstalujte a během instalace můžete zvolit jestli tento nový web prohlížeč bude hlavní

Do prohlížeče si můřete nainstalovat zdarma různé doplňky-pluginy jako Skype,ICQ,Youtube,Facebook,...

Hlavní stránku nastavíte u Firefoxu v záložce nastavení-možnosti a tam nypíšete www.seznam.cz

podobné to je u ostatních prohlížečů

doplněno 15.03.14 15:51:

Některé prohlížeče jako Firefox umožní import záložek z Internet Exploreru bez komplikací už během instalace a prvního spuštění

Ohodnoceno: 2x

Od: gamapolis*
Datum: 15.03.14 15:55

Je to jednoduché.Explorer si můžete nechat tak jak je,A nainstalovat třeba Operu,Firefox,Google Chrome,Netscape nebo jakýkoli jiný prohlížeč.A ten si nastavíte stejně jako Explorer.Dáte si tam svoji domácí jakoukoli stránku ap.A vytvoří se Vám nová ikona.No a pak klepnete na tu ikonu,který prohlížeč zrovna budete chtít používat.Já sám mám Explorer a Firefox-tedy 2 ikony na ploše.Videa prohlížím a vůbec většinou používám Firefox,otázka ovšem je,jestli se Vám to seká vinou prohlížeče.Zkuste počítač vyčistit(CCleaner),a nějakým programem volně ke stažení zkontrolujte rychlost downloadu,popř.ověřte,jestli máte stejně rychlé připojení jako před rokem.Mám tím na mysli,zdali jste kupříkladu neměnila nějaký slevový balíčrk u provozovatele ap.

Od: hop®
Datum: 15.03.14 18:40

Jen dvě poznámky:

- popisované problémy nemusí být způsobeny jen MSIE, určitě bych zkusil nainstalovat jiný prohlížeč, ale asi bych očekával, že se chyby mohou opakovat. Takže nejdříve doporučuji nainstalovat jiný prohlížeč a zkusit, jestli jsou chyby odstraněny nebo ne, pak můžeme řešit dále...

- na stránce www.seznam.cz je dole přímo volba Nastavit seznam.cz jako domovskou stránku...

Ohodnoceno: 1x

Od: toztak
Datum: 16.03.14 16:43

Při instalaci jiného prohlížeče ho nenastavujte jako HLAVNÍ a pouze si nechejte importovat Oblíbené (Záložky) do nového prohlížeče. Budete mít tedy prohlížeče dva (já mám 3) a potom si budete pouštět ten, který vám bude více vyhovovat.

Třeba Google Chrome používám na cizí stránky, protože je automaticky překládá do češtiny (i když na ostatních prohlížečích to jde taky, ale zase přes Google translator)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.