Facebook proč se zasekává?

Od: Datum: 15.03.14 15:25 odpovědí: 4 změna: 19.03.14 09:14

poraďte mi proč, když se přihlásím na facebook, se mi to zasekává, nejdou zcela posunovat stránky skoro nic, stále se to načítá a nemohu je skoro využívat, natož se dostat na diskuse a td.. dříve mi to šlo až poslední dobou mám seznam.cz internet explorer. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 15.03.14 15:28
Fcb je dost náročná aplikace, už bude chtít pc asi přeinstalovat. Jak starý máte počítač? Zkuste prohlížeč chrome.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.03.14 15:51

díky za odpověď, ale přeinstalovávat nic nebudu ani tomu nerozumím, jenom se ptám mám internet explorer, a když tam dám jiný prohlížeč tak co se stane zmizne mi dom.stránka seznam, abych si nerozhodila seznam, který používám. tak mi poraďte. díky

Datum: 15.03.14 15:58

Zkuste použít jiný prohlížeč, jak už bylo řečeno. Třeba Mozillu Firefox nebo Google Chrome. Nebojte se, že vám zmizne domovská stránka Seznam, jde tam nastavit. Ono je to tak, že když začnete používat nový prohlížeč, tak si tam tu domovskou stránku musíte nastavit, ve vašem případě to tedy bude Seznam. Klidně poradím detailněji. Ale pokud chcete zamezit zamrzání a zasekávaní facebooku, tak ho opravdu nemůžete zobrazovat v Internetu Exploreru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.03.14 09:14

Tak opět zdravím. Tak jsem na prohlížeč seznam nainstalovala prohlížeč Firetox Mozila, a tak mám na ploše 2.prohl.. Skoro se to nainstalovalo samo, ale stává se, že někdy FIRETOX vypadne a shodí mi to počítač, proč se to stává nevím, nepoužívám ho denně ale konečně se dostanu s Mozilou na některá videa a Tn.cz a you tube, jde to lépe než s prohl. seznam. toto je také od seznamu, ale trošinku lepší. Nainstalovalo mě to i automatický překladač. od Google, tak tedy uvidím , jak to bude fungovat. Díky Vám Všem za rady. Hezký den.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.