Přehřívání notebooku

Od: Datum: 15.03.14 11:38 odpovědí: 12 změna: 18.03.14 11:18

dobrý den,potřeboval bych poradit čím to je,přehřívá se mi notebook a využití procesoru je 100% tak si myslím jestli to není tím,moc tomu nerozumím tak prosím poradte,díky:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: justanswer
Datum: 15.03.14 12:07

do 100% to zenes sam nebo to dela samo? pokud samo muze to bejt virem kterej zabira 100% procesoru coz muze trvat treba hodinu v kuse, pak se prehreje a vypne.. taky to muze delat nejakej program hledajici aktualizace.. + k tomu mozna sou streva notase zas*any prachem

Ohodnoceno: 0x

Od: venc
Datum: 15.03.14 12:27

jen když ho vypnu a zapnu tak už samo tam naběhne těch 100% během chvilky a to nemusím nic zapínat,stačí když jsem na netu a je tam hned 100% zabráno a několikrát jsem pouštěl antivirák od microsoftu a aktualizoval jsem ho a pak pustil a nic to nenašlo:/
ten prach to jsem zkoušel vysavačem normálně ze strany od větráku nebo já nevím co tam je:/

Datum: 15.03.14 12:33

hledaji se aktualizace.. nic vic v tom neni, nechte je bezet a nic na notasu nedelejte ..samo to dobehne

Datum: 15.03.14 12:40

takže mám všechno vypnout a dát na antiviru aktualizovat a pak ho spustit a přitom na něm nic nedělat,takhle?.)

Datum: 15.03.14 12:44

nene, jen pustit notas a nechat zit.. neaktualizuje se jen antivir ale i casti systemu coz chvilku trva a kdyz se na nem bude cokoliv delat tak se bude zbytecne vic a vic zahrejvat.. nebo aktualizace zakazat a bude klid

Datum: 15.03.14 13:01

ok,diky moc za radu:))

Datum: 15.03.14 12:09

Vyfoukat od spodu jak je ventilátor.lepší by bylo rozebrat a vyčisti,ale u některáho je to moc složité.

Ohodnoceno: 4x

Od: petr1234568
Datum: 15.03.14 23:44

100procent tam mas vir.Tady na tom foru ti nikdo moc neporadi co sem tak zjistil za poslednich pul roku .Samej radoby odbornik tady ,ale rady k vyresini problemu zadny.Takze stahni si AVG2014 pravdepodobne ti to najde trojana.Pak si nainstaluj ccleaner a v nastrojich hledej program pod nazvem surfing nebo neco podobneho nazvu a odinstaluj ten program a a melo by to byt vsechno v pohode.Pripadne ctrl -alt-delete a tam uvidis jaky program ti uzira nejvic a ten odstran.

Datum: 16.03.14 09:39

hmm koukam ze Pan je taky "radoby odbornik".. videl si nekdy co s procesorem udelaj aktualizace systemu? pokud ne tak se priste zdrz odpovedi a radsi si jednu liskni

Od: petr12345
Datum: 18.03.14 10:21

No hlavne ,ze ty si odbornik tvoje rady jsou opravdu prinosne.Ja jsem mu aspon napsal co by mohlo pomoct,ale tva rada, ze se spousti aplikace no promin ,ale to snad ne:).Rikam no radoby odbornici.

Od: bmbx®
Datum: 18.03.14 11:14

Roztrhejte si navzájem občanské průkazy :-D

Jedna věc je že procesor jede na 100% a druhá, že i tak by se neměl přehřívat procesor.

Od: k2
Datum: 18.03.14 11:18

Otazkou je, z ceho tazatel usuzuje, ze se pocitac prehriva...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.