Jak zablokovat mé přátele na FB

Od: Datum: 15.03.14 10:27 odpovědí: 2 změna: 16.03.14 06:59
avatar

Jsem v jedné otevřené skupině na FB. Je to fotografická skupina. Překvapilo mě, že tam mojí fotce dávají like i moji přátelé na mém facebooku. Jak je zablokovat na přístup na tuto skupinu o focení? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: xixi*
Datum: 15.03.14 10:38

Tady jde o nastavení té skupiny, ne o vaše nastavení. Otevřená skupina znamená, že kdokoliv vidí vaše příspěvky, tedy i lidé mimo skupinu. U uzavřené skupiny vidí příspěvky jen lidé ve skupině, ale skupina a její členové jsou "vidět". Pak je ještě skupina tajná. Tu myslím nejde ani vyhledat, ale musí vám dát někdo přímo odkaz na ní, nebo vás do ní pozvat. Tak se koukněte, jaká je to vlastně skupina, podle mě, jste v otevřené skupině a vidí všichni všechno.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.03.14 06:59
avatar

Nemůžete zablokovat přátelům přístup k otevřené skupině, ale i v otevřené skupině by mělo být možné ovlivnit, jestli fotku vkládáte jako veřejnou, pro přátele přátel, jen pro přátele nebo pro skupinu přátel, ev. sama pro sebe.

Při vkládání si vždy projděte všechny možnosti vložení příspěvku nebo fotky. Další možnost je nastavit, co skupina smí a nesmí zvěřejňovat na Vaší zdi. (Nebudou-li fotky na Vaší zdi, Vaši přátelé je neuvidí.)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.