Restart noteboku

Od: Datum: 15.03.14 07:01 odpovědí: 3 změna: 15.03.14 10:41

Dobrý den. Mám notebok Acer Extensa 5220. Dost často ho musím restartovat protože mi nejde zvuk u ruzných videí.Po restartu opět zvuk jde. Kde je chyba jak ji odstranit? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.14 08:28

Dobrý den.

Čili spustíte video, zvuk nejde, restartujete PC a potom už u toho samého videa zvuk jde?

Jaký máte operační systém? Možná by pomohla reinstalace ovladačů zvukové karty...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.03.14 09:01
avatar

Dobrý den, také upřesněte, zda jde o problém při přehrávání na internetu (tedy v prohlížeči) nebo při přehrávání videa uloženého na HDD (tedy v přehrávači). Co je uvedeno u zvukové karty ve Správci zařízení? Dříve to fungovalo nebo je tento problém až pozdější? Zdravím!

doplněno 15.03.14 10:56:

Informace o zvukové kartě jsou ve Správci zařízení. Ten by mohl být dostupný přes Ovládací panely / Systém. Tam může být chybová hláška a mohou se tam i instalovat nebo aktualizovat ovladače pro tu kartu. Karta se nestahuje - to je součástka v NTB.

Stahují se ovladače a musí být správné pro Vaši kartu i systém. Problém může být jen v "zanešeném" prohlížeči (vyčistěte mezipaměť a cookies - najdete to v jeho nastavení).

Nebo si nainstalujte jiný prohlížeč (např. Firefox, Opera nebo Chrome) a zkuste videa v něm. Pokud je to na Vás moc složité, tak požádejte někoho znalého ve Vašem okolí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jarda890
Datum: 15.03.14 10:41

Problém se zvukem je až pozdější.Dělá to na přehrávání na internetu.Kde najít zvukovou kartu? A mám si stáhnout novou jaká je nejlepší? Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.