Jak odinstalovat Windows? ( Dva Windowsy v 1)

Od: Datum: 13.03.14 21:41 odpovědí: 3 změna: 14.03.14 18:44

Ahoj,
Měl jsem Wiundows 7 už dlouho na Disku C: , už sem ho chtěl přeinstalovat,dal sem ho na dosk D: takže teďka mam Uplně pklný disk C na kterem je Windows 7 Home Premium,a na disku D: uplně ten samej windows .. u zapinaní mě to nabízo na vybrání .. Jak odisntaluju ten z Céčka anechám ten na Děčku? Nebo klidně obráceně,diky ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.14 22:06
avatar

Znovu to přeinstaluj a v průběhu instalace přeformátuj disk.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 10:03
avatar

Windows nemá odinstalátor. Prostě smazat nebo zformátovat disk (logicky nesmažete systém, který je spuštěný). Výběr systémů se nastavuje ve vlastnostech systému (třeba pr. tlačítko na tento počítač, vlastnosti, upřesnit, spuštění a zotavení systému)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 18:44
avatar
Když si můžeš vybrat který nechat a který smazat,tak máš samozřejmě lepší nechat jako systémový disk céčko. Naprostá většina programů má pro automatickou instalaci přednastavený C programfiles a kdybys nechal D jako systémový budeš muset při každé instalaci vyplňovat cestu.
Ideální a nejrychlejší je samozřejmě udělat úplně novou instalaci včetně formátování disku. Jestli se ti nechce zálohovat data, můžeš použít třeba SpaceMonger který ti ukáže všechny položky na disku D a přímo z grafu je můžeš mazat. Pak ale budeš muset ručně upravovat ten zavavaděč protože jinak ti při spouštění bude furt nabízet volbu systému.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.