Tablet, je dobrý?

Od: Datum: 12.03.14 20:24 odpovědí: 2 změna: 13.03.14 07:22

ahoj, přemýšlím o koupi tabletu. Chci nějaký levný, jen pro základní věci, jako je e-mail, hudba, skype, facebook, foto nic extra. Našel jsem tento, v přepočtu asi za tisíc Kč. http://www.tinydeal.com/Q88-7…id=CPDQ3Nyxjb0CFerpwgodKD4Aug

Vůbec se v tom nevyznám, tak se chci zeptat jestli je u něho vše v normě a jestli zvládne základní věci, které jsem nahoře psal. A popřípadě jak dlouho třeba vydrží nabitý při průměrném používání.

Předem díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.03.14 21:03

Taky jsem hledal tablet, koupil za 2tis pro malou holku. No, hudba a videa tam jedou. Jediný problém u těchto levných tbl je tragická WiFi. Tam než se něco načte, to je děs. Nabitý vydrží jak smartphone asi...

Ohodnoceno: 0x

Od: tabletmates
Datum: 13.03.14 07:22
Super díky za odpověď a s tím netem... Myslíš že tto bude naprd i kdybych si koupil net na flesce /simce od operátora?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.