Jak udělat rámeček okolo textu ve word 2010

Od: Datum: 10.03.14 19:21 odpovědí: 6 změna: 26.05.16 22:20

Ahoj, prosím o radu.

Ve Wordu 2010 potřebuji okolo textu udělat rámeček, který bude 1,5 cm od kraje papíru. Jak na to?

Děkuji předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.14 19:26

vložení, obrazce, vyberu si odbélník a obtáhnu text který chci mít v rámečku,

doplněno 10.03.14 19:27:

aby mi šel vidět text, tak si dám výpln obrazce : bez výplně

Ohodnoceno: 0x

Od: gamapolis*
Datum: 10.03.14 19:37

Máte na mysli něco takového?

Datum: 10.03.14 19:39

Jdu to vyzkoušet. Připadá mi to ale jako kostrbaté řešení, určitě to musí jít i nějak nastavit. V každém případě ale Děkuji !

Od: gamapolis*
Datum: 10.03.14 19:41

Zkuste ve wordu kartu Rozložení stránky a dále Pozadí stránky-ohraničení stránky.Jsou tam nejrůznější možnosti ohraničení.

Od: zuzas3
Datum: 26.05.16 22:20

Děkuji, mně to pomohlo. To jsem hledala.

Datum: 10.03.14 19:47

Na horní liště "vožit" "textové pole". Do něj pak píšete stejně jako na normální stránku. Textové pole můžete upravovat, když kliknete na jeho rámeček (zvýrazní se), pak pravým myšítkem a zvolit "formát textového pole". Otevře se Vám řada možností, se kterými si už poradíte.

doplněno 10.03.14 19:50:

Když máte pole zvýrazněné, lze jej pomocí myši přemísťovat a měnit jaho velikost. Na stránce můžete mít i několik textových polí. Do textového pole můžete vkládat i obrázky (lze je pak po stránce libovolně přesunovat). Lze vytvořit i pole uvnitř pole.

doplněno 10.03.14 19:53:

Jo, abych odpověděl přímo na Vaší otázku, tektové pole je v základu ohraničené jednoduchým tenkým rámečkem, který se dá v několika variantách změnit.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.