Paměťovka kingston - nenačítá jí ntb

Od: Datum: 09.03.14 22:28 odpovědí: 6 změna: 26.03.14 15:21

Ahojte,

mám tuto paměťovku (viz obrázek), když přepínám zámek z jedné polohy do druhý tak ani v jedný mi jí nezobrazí ntb, nevíte čím to může bejt?

Když kameru připojim kabelem jede to normálně.

Díky

http://i.alz.cz/ImgW.ashx?fd=f10&cd=DU023k9a

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.14 23:09

Máte pro jistotu nainstalovaný (správný) ovladače pro čtečku karet? Zkuste i jinou SD kartu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.03.14 13:33

jiné karty fungují, znamená to, že ovladače jsou ok? nebo ke každé kartě jsou jiné?

Od: ben®
Datum: 09.03.14 23:18

Dobrý den, další možnost je, že čtečka (pokud jste ji zatím nikdy nepoužil) není povolena v BIOSu toho NTB - podívejte se do Správce zařízení, zda je tam vidět a její ovladače. Pokud ne, tak ji povolte v BIOSu. A jinak asi tu kartu zkusit i v jiném PC nebo NTB, jestli bude načtena tam. Zdravím!

doplněno 26.03.14 13:41:

jamra - ovladače jsou k té čtečce v NTB a ne pro jednotlivé karty. Zkuste přeinstalovat ovladače pro čtečku - správný ovladač, pro správný NTB a jeho OS. A kartu zkusit i jinde.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.03.14 14:15

jinde karta funguje

Datum: 26.03.14 14:01

Asi má čtečka problém s SDHC kartou, určitě přečte menší karty ne?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.14 15:21

Tohle je 32GB SDHC, a teď jsem zkoušela 16GB SDHC a ta jde.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.