Picasa 3

Od: Datum: 02.03.14 00:14 odpovědí: 4 změna: 02.03.14 22:17

Picasa 3.Dobrý den.Jsem laik.Chci nahrát soubor z Picasa na flasch..moje verze je:Windows vista Home Prenium 2012.1.5.Co mám udělat.?Moje práce s PC je:pokus,omyl.Děkuji za pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.03.14 01:35
avatar

Dobrý den, patrně máte tento program v PC, něco v něm vytvoříte (fotky) a pak uložíte na HDD. Potom připojíte flashku a uložený soubor na ní zkopírujete. Je to tak nebo máte jiný problém? Zdravím!

doplněno 02.03.14 17:33:

Zkuste ten Export a buď na HDD nebo rovnou na flashku. Jinak, z HDD na flashku zkopírovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.14 17:21

Dobrý den.Vytvořila jsem v Picasu 3 (program v PC),album z fotek a tento soubor,jsem chtěla zkopírovat na připojenou frlashku.Ale v tomto programu,je odkaz jen na E-mail,vytisknout a Export.Toto funguje.

Datum: 02.03.14 20:43

Děkuji za radu.Zkoušela jsem vše,dle rady.Ale moc toho neumím.Nakonec jsem na to šla po sedlácku.Otevřela jsem Počítač-Místní disk-tam se ukázal,že je připojen flashk.Pak z Picasa3 jsem (druhého okna) přetáhla soubor nad Flasch v prvním okně.Ukázalo se +,tak jsem soubor pustila.No a fotky jsou tam.Přesto velké díky.Nashledanou.

Od: ben®
Datum: 02.03.14 22:17
avatar

Dobrý den, tak, to jste udělala výborně. V podstatě je to ono, co jsem Vám psal. Ale, protože neznám Vaše znalosti práce na PC, tak jsem byl asi moc stručný. HDD je zkratka pro ten disk v PC, tam jste mohla exportovat Vaše dílo z toho programu a pak následně zkopírovat tak, jak jste to udělala na flashku. Jinak, příště raději soubory kopírujte - je to lepší, než přesouvání. Tím Vám zůstane i originál v PC a na flashce bude kopie. Flashku nezapomeňte nejdříve odpojit přes tu ikonu na hlavním panelu (u hodin) a až potom ji vytáhněte z portu USB - tím zabráníte jejímu poškození.

Tak, hlavně, že se to povedlo. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.