Nefunguje monitor ...spojení

Od: Datum: 28.02.14 22:36 odpovědí: 4 změna: 01.03.14 10:27

Dobrý den...potřeboval jsem si dnes několikrát ´´bouchnout´´ a po ruce bylo zrovna PC,,,..Byl zapnutý a při restartování mi monitor nenaskočil...kabelu ani monitoru nic není..zkontroloval jsem je na jiném PC...

Počítač normálně běží..ale monitro je stále černý.,,,nejde ani myš... kde může byt chyba? co bude potřeba vyměnit?

kryt od PC jsem vyjmul..kontakty jsem všechny přimáčknul...a už nevím co víc zkusit děkuji za rady. P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.02.14 22:51

Dobrý den, ještě zkuste vyndat grafickou kartu a opět dobře vložit do slotu (a na šroubek). Pokud je ta myš do předního portu USB, tak zkontrolovat i připojení kabelů do základní desky. Jinak, je lepší do PC nebouchat - asi to ani nemohlo dopadnout jinak. Zdravím!

doplněno 28.02.14 23:27:

Tak, snad ještě zkontrolovat moduly RAM (vyndat a vložit) i baterii (kontakt) na BIOSu.

Ohodnoceno: 0x

Od: fdfdf
Datum: 28.02.14 23:22

karty jsem vyjmul a vratil...stale nic :(

Datum: 01.03.14 00:46

Není nic vidět ani při bootování? Tak to vypadá na grafickou kartu.

Vy jste bouchnul do Pc nebo monitoru?

Pokud do PC, jak jste si bouchnul dotkly se hlavičky ploten a vy jste oddělal pevný disk,

ale něco by s v tomto případě mělo zobrazit. Monitor něco zobrazí když se odpojí od PC? Poskakuje - li tam nápis že není signál tak monitoru nic není,ale zkusit, kdyby se to neobjevovalo zapnout - vypnout.

pomohlo něco?

Ohodnoceno: 0x

Od: fdfdf
Datum: 01.03.14 10:27

Bouchul jsem do vrškem do PC..

při zapnutí počítače se hardisk mám dojem rozeběhne rošku ´´vibruje´´ ale nevím jestli to nepřenáší vibraci od ventilatoru´´

Grafická karta by tím bouchnutím rozbit?..No já vlastně ani nevím, kde

..při zapnutí se monitor ani nehne..Pokud zapnu-vypnu monitor, tak se mi ukaze NO SIGNAL. .Zkoušel jsem zamenit kabel i monitor...a stále nic..

To kdyby mi odešel hardisk...dá se z něho dostat všechna data?..

Vsiml jsem siale že se tam dost hřeje na desce takový oranžový zařízení...Nevím jak to pojmenovat..tak to trošku přiblizim..Název to má Asrock ...velikost je cca 5 x 6 cm...je to zebrovitý o výšce tak cca 1 cm..a postranách jsou uchycený takový pérovity špedliky...Kdyz na přistrojek zatlačím, tak se to více k desce přiblíží...pruží to..

Nevím, zdali to má s tím nejakou spojitost...nikdy jsem se o to moc nezajímal..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.