Problémy s monitorem u The Sims 2

Od: Datum: 26.02.14 11:54 odpovědí: 8 změna: 26.02.14 15:19

Zdravím, chtěla bych poprosit o radu. Dneska jsem si chtěla zahrát The Sims 2. Nikdy jsem s hraním téhle hry problém neměla a to jí hraju na tomhle počítači už sakra dlouho. Přibližně po půl hodině hraní, mi zčervenala obrazovka a vše přestalo reagovat. Pomohl jen restart. Zkusila jsem hru zapnout znovu a zase během půl hodky se obraz sekl, objevily se takové duhové čáry a zase - jen restart. Přiznávám, že mám poněkud starší monitor i počítač (Když vidím jak se sekají ty nové, jsem za to ráda :D) ale nikdy jsem s tímhle problémy neměla. Přitom ještě včera jsem tu hru v pohodě hrála..Chtěla bych Vás proto poprosit, jestli s tím má někdo zkušenost, čím to je a jak bych to mohla spravit? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 26.02.14 12:01

Obavam se, ze diagnostika a oprava na dalku nebude jednoducha. Cim to je to nevim, ale na 100% to neni monitorem. Bud to bude nejaky SW problem, tam bude nejjednodussi preinstalace hry, popripade aktualizace ovladacu ci bod obnovy a nebo je to HW problem (prehrivani?) a tam by pomohl nejaky diagnosticky program.

Napred bych zkusil bod obnovy z data, kdy to fungovalo, pak reinstal hry.

Ohodnoceno: 0x

Od: bublle
Datum: 26.02.14 12:10

Do přeinstalace se mi upřímně moc nechce..Mám celkem mám 12 dílů (z toho jeden cracknutej) takže bych možná vyzkoušela nejradši ten bod obnovy..Myslíš že by jsi mi mohl ještě nějak přiblížit jak ten bod obnovy udělat? :D

a děkuju za pomoc :) alespon že vím že to není v monitoru..

Od: k2
Datum: 26.02.14 12:30

Operacni system?

V Win XP je to prislusenstvi->systemove nastroje->obnoveni systemu. Dal postupovat dle instrukci na obrazovce. U ostatnich verzi Win bude umisteni hodne podobne. Nicmene bych tomu moc velkou sanci na uspech nedaval...

Datum: 26.02.14 13:25

Měl jsi pravdu, žádná změna..Zkusím tomu dát klid a potom kdyžtak ve hře snížím výkon (Hraju na nejvyší detaily) tak třeba to aspon trošku pomůže no..Každopádně dík :) (y)

Od: jofa®
Datum: 26.02.14 14:18

Taky jsem hrál hry v pohodě a náhle po dvaceti minutách sekání, čáry. Restart chvily pomohl a znovu. Musel jsem se smířit s tím, že je grafická karta v háji. Koupil novou a pohoda. Nemusí to být Váš problém jako u mne, ale barevné čáry, čárky apod signalizují vadnou kartu.

Datum: 26.02.14 14:34

To už mě taky nepadlo..už si ani nepamatuju, kdy mi graf. kartu někdo měnil..už je to hodně dlouho no..nemohl by jste mi tak nějak předběžně doporučit jaká grafická karta je na hry apd. ideální? A taky cenově dostupná? Mám Win XP a..trošku už "dědečka" no *smich*

Od: jofa®
Datum: 26.02.14 14:49

Jsou tady odborníci kteří Vám poradí. Rozhodně bude potřeba vypsat veškerý komponenty v Pc. Základní, desku, procesor, zdroj atd. To už přenechám rádcům. Jen se obávám, pokud je hodně starý PC, že to bude náročnější. Vše souvisí se vším.

Datum: 26.02.14 15:19

Jo aha..tak to myslím že i já radši přenechám odborníkům :) Děkuju ta typy a rady..x)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.