Vystřižení části dokumentu Pdf

Od: Datum: 25.02.14 08:36 odpovědí: 4 změna: 25.02.14 09:59

Mám kompletní NOZ ve formátu .Pdf. Z více než 600 stránek mě zajímá jen asi 14. Lze nějakým způsobem okopírovat jen vybrané stránky tak, aby se zachovalo původní formátování textu? Když okopíruji text běžným způsobem (ctrl-c, ctrl-v) formátování se ztratí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.14 08:44

Programů na editaci PDF souborů je hodně (free i placené)... Z těch free můžu doporučit "PDF split and merge" (www.pdfsam.org). Dá se ale použít i virtuální PDF tiskárna (např. PDF Creator) - dá se tisk a vyberou se ty stránky, které se mají "tisknout"...

doplněno 25.02.14 09:47:

Kdyby byl zájem, můžu poslat ve Wordu...

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 25.02.14 08:51

Dobrý den, řešil jsem to tak, že jsem si našel NOZ na internetu, jen potřebné jsem si stáhl jako obrázky a z nich vyrobil jeden dokument v PDF. Protože mám OS Linux, tak jsem neřešil editor PDF souborů (patrně pro OS Windows), ale udělal toto v OOO.

Trvalo to dlouho, ale s výrobkem jsem spokojen. Celý NOZ nepotřebuji - já měl zájem jen o část o nájemném. Mohu poskytnout odkaz na celý NOZ nebo i ten soubor v PDF (nájemné). Zdravím!

doplněno 25.02.14 09:41:

magdon - nemám problém věnovat Vám i dalším svůj výrobek. Snad to pomůže ušetřit čas. Nehleďte na krásu - je to jen informace. Stáhněte si to viz odkaz. Ten druhý odkaz je na rychlejší nalezení části o nájemném v NOZ na internetu. Potom dejte vědět, zda to pomohlo.

http://leteckaposta.cz/169630765 http://zakony.penize.cz/89-20…kon-obcansky-zakonik#par_2201

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.02.14 09:27

Díky za typ, právě o to nájemné mi taky jde. Jestli máte odkaz přímo jen na tuto část NOZ, budu vděčný. Celý NOZ jsem si před časem stáhnul, člověk nikdy neví, kdy se může hodit, ale nechce se mi v celé té šílenosti kvůli každé maličkosti listovat.

doplněno 25.02.14 09:30:

Aha, teď mi došlo, že ten "výstřižek" jste si dělal sám. Jestli jste mi ho ochotný přeposlat, pošlu Vám do osobní pošty svojí soukromou adresu. Předem díky.

Datum: 25.02.14 09:59

Nainstalujte si virtualni tiskarnu a vytisknete jen ty strany co potrebujete. CutePDF je jednoduche na ovladani a zdarma.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.