Jak oživit win xp?

Od: Datum: 08.04.14 15:54 odpovědí: 12 změna: 09.04.14 09:43

Mám v PC instalován operační system WIN.XP,jak nato aby to ještě fungovalo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 15:57
Dalsi otazka o Windows xp, dobra medialni masaz. Netreba delat nic, normalne to pojede. Nebo si kupte novejsi Windows
Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.04.14 16:58

Novější WIN.také prý nemusí spolupracovat se všemy programy,které šly dobře na XP

Od: k2
Datum: 08.04.14 15:57

A proc Vam nefunguje?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.04.14 16:10

Mně zatím funguje, jenom mě všichni plaší, hlavně banka, že nepůjde internet. Bankovnictví, nebo nebude zabezpečené.

Datum: 08.04.14 16:13

staci si nainstalovat jiny prohlizec nez explorer , muzete zkusit chrome , firefox nebo operu , ktere se budou aktualizovat a bankovnictvi pojede.

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 08.04.14 16:01

Dobrý den, stačí si projít několik posledních otázek v rubrice o PC a najdete tam dost názorů. Co funguje dnes, bude fungovat i zítra (pokud si něco nepoškodíte sám). Ale, můžete si koupit novější OS Windows nebo přejít na OS Linux (zdarma). Zdravím!

doplněno 08.04.14 16:29:

Tu zprávu z banky dostal každý - i já pod OS Linux (patrně to banka nevidí). A já se tam dostanu i s Firefoxem 7 - pouze odkliknu upozornění, že mám starý prohlížeč a pak to jede.

Datum: 08.04.14 16:04

Tak či onak, je to od Microsoftu geniální marketingový tah, jak donutit lidi aby kupovali novější systém.
Škodovka by se mohla poučit, a vypustit zprávu, že od 1. 5. přestává podporovat felicie.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.04.14 16:13

To bude asi ono,oni už plašili dřív,je to fakt dobrý tah,lidi začnou blbnout.!

Od: axus®
Datum: 08.04.14 16:43

Marketingovy tah to je urcite. Zda genialni, to nevim, kdyz priznavaji, ze i po 13 letech nepretrzitych oprav jsou XP stale nedotazene...to moc duvery nebudi.

Od: detlef
Datum: 08.04.14 17:15

V každým případě by se hodilo dosavadní záplaty stáhnout.

Nevíte kde by se dal stáhnout balík ČESKÝCH záplat pro XP od SP3 výše?

Datum: 08.04.14 17:54

Ono vždy když se zavádí něco nového tak někteří jsou proti. V minulosti třeba rozbíjeli stroje protože jim brali práci.Zrovna tak se jednou budeme smát i tomuto.Ještě jednu připomínku je bezpečné jezdit ve staré škodovce? Je. Jen do té doby než se mabouráte.. U XP do té doby než vám vyberou účet.

Datum: 09.04.14 09:43
Aktualizovaný prohlížeč a dobrý firewall který zabrání nevyžádaným změnám v počítači a můžete být v klidu. Spousta lidí má aktualizace XP vypnuté a žije s tím spoustu let. Jen nepoužívají MsIE protože to je otevřená brána pro viry a defaultní antivirák od MS protože to je parodie na antivir.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.