Využití sítě

Od: Datum: 23.02.14 12:50 odpovědí: 3 změna: 24.02.14 07:57

zdravím chci se zeptat ve správci úloh mi kolísá připojení k síti mez 0 a 0,02% i když by nic internet využívat nemělo. Mam wifi a jsou to soubory svchost a system které síť využívaj... Chci se zeptat je to normální nebo ne? Mam podezření na malware... Ale defender nic nenašel tak nevim nedá mi to spát jestli se můj miláček nakazil :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.14 13:05

Ahoj,

řekl bych že je to uplně normální v klidu bych spal. Může se například zjišťovat jestli je spojení funkční, jestli nejsou dostupné aktualizace a další. Pokud jste provedl kontrolu počítače byl bych v klidu.

Ohodnoceno: 2x

Od: 13509
Datum: 24.02.14 04:52

je to tak, prohledal jsem počítač programem Malwarebytes a i po odstranění bordelu to připojení pořád něco posílá ale už ne tolik jako předtím jenom pár bytů, tak buď ten program nenašel všechno a nebo je to asi normální, každopádně díky už jsem o něco klidnější : )

Od: 111®
Datum: 24.02.14 07:57

spojení je třeba udržovat navázané...takže to minimum je nutnost..něco jako: jsi tam? ano!

doplněno 24.02.14 07:58:

v klidu se po síti vysílá kód EBQ, což je dotaz na požadavek na přenos..

doplněno 02.03.14 08:26:

oprava ENQ...

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.