Pletová maska bio lab

Od: Datum: 08.04.14 15:46 odpovědí: 30 změna: 30.12.14 14:08

Co si myslíte o tomto? www.biolabmask.com/czrmr6z7b/ vypadá to dobře ale přijde mi to trochu jako podvodná stránka...nemáte někdo zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.04.14 15:55

Dobrý den, nemám tuto zkušenost, ale stránka je moc "nabízecí" a "výhodná". Nenašel jsem cenu výrobku a kontakt na firmu je jen do USA. To je asi dostačující důvod pro tu nedůvěru - já bych toto zkrášlování včas zavrhl. Zdravím!

doplněno 10.04.14 14:21:

eleme - no, a o tom to bude, že tam ta cena není. Nejdříve si to musíte objednat. Ale, já bych Vám to ani nedoporučoval. Potom se dohadovat do USA by nebylo zrovna dobré.

doplněno 13.04.14 11:56:

Myslím, že jde o dvě různé věci - první je rizikovost toho nákupu a druhá je účinnost toho přípravku. Možná "něco" za své peníze dostanete, ale co když to nebude zkrášlovat? Také to může vyvolat např. ekzém a Vy si budete stěžovat kde? No, asi v USA.

doplněno 14.04.14 11:22:

marie008 - děkuji Vám. Je to potvrzeno a zdejší poradna je zase slavnější.

Ohodnoceno: 1x

Od: l
Datum: 27.07.14 19:11

ahojte...staci zadat jen jmeno a prijmeni...1 maska stoji 940

dve 1630 a tri 2210...

celkem dost...njn asi bych to neobjednavala...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.04.14 17:14
V každé drogerii jsou regály plné, v kosmetických prodejnách také, v drahých prodejnách kosmetiky jak by smet. Nechápu, proč bych měla někde nechávat adresu, když si mohu zajít na kosmetiku a nechat si doporučit kvalitu, o které vím kolik stojí a nic nikde nemusím zadávat a psát a pak se divit, proč mám tolik nevyžádané pošty.;) Děsím se takovýhhle firem.

Od: eleme
Datum: 10.04.14 14:15

Nikde sa neviem dopátrať cenu tejto pleťovej masky Bio lab-100ml...môžte mi to napísať?...Vďaka.

Od: joelka
Datum: 10.04.14 14:26

Cena je přes 900,- (včetně poštovného) narazila jsem na odkaz na facebooku a docela mě zaujmuly výsledky, ale nějak se mi tomu nechce věřit, pozitivní komentáře pod článkem mi nepřijdou pravdivé už proto, že uživatele nelze dohledat, a ani samotného výrobce nikde na internetu... Takže kdoví, zda se nejedná o nějaké čínské výrobce vyrábějící tuto zázračnou masku z kdovíčeho... :/

Od: sinetka
Datum: 10.04.14 20:25

Mne taky zaujaly výsledky a objednala sem si to cena celkem je 940kč..Jenže mám teď z toho takový divný pocit,protože sem tu objednávku chtěla zrušit a ten email co mi poslali s fakturou tak tam se nedá dopsat,mám strach,abych z toho neměla nejaké problémy..Kdybych opravdu věděla,že to funguje,tak do toho jdu,ale příde mi to ted taky takový podvodný a hlavně tisícovky doma v kuchyni taky netisknu :(

Od: jenimoni
Datum: 13.04.14 06:47

Tak doufám, že tady napíšete jak to dopadlo!? Taky mi to přijde jako podvod. Abych se dostala na cenu zadala jsem vymyšlené jméno i mail...:(

Od: petkaa
Datum: 13.04.14 10:24

jak to dopadlo?

Od: terra
Datum: 13.04.14 11:33

Dnes jsem si ji objednala. Vrtalo mi to hlavou celý týden. Dám sem vědět, co a jak. :)

Od: dafi
Datum: 30.12.14 14:08

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jak dopadla koupě masky Dafi

Od: llulu
Datum: 14.04.14 14:20
Dobry den zajimalo by mne jak Vam to dopadlo, obdrzela a vyskousela jste jiz tuto masku?

Datum: 14.04.14 15:32

to nemůže dopadnout dobře... podle logiky www odkazu je to stejný podvodník jako zde: https://www.poradte.cz/nejen-…-zeny/6971-dieta-hubnuti.html

Od: terra
Datum: 14.04.14 20:36

Update. Žádná faktura s e-mailem mně nedošla, jak píše paní nahoře, pouze esemeska dnes, že zítra přijede kurýr s produktem. Uvidím. Pokud to bude v obalu slušně vypadajícím a s nějakým dokladem, tak to beru. Co z toho vyleze, jsem zvědavá.

Od: misane
Datum: 17.04.14 12:32

Dobrý den, tak jsem neodolala o i přes to vše tady jsem si masku objednala.I když nevěřím v nějaké velké zázraky, byla jsem prostě zvědavá. Přišla mi do 2dnů a musím podotknout, že je v celku příjemná. Včera jsem vyzkoušela a čekala co bude, ale vše je ok žádná vyrážka nebo něco podobného a dokonce mi přijde i o trochu lepší pleť tak uvidíme zda se mi pleť a akné po více použitích zlepší či naopak ;)

Od: mscutekiss
Datum: 16.04.14 00:09

Taky jsem si to ze zvedavosti objednala.. Zitra mi to ma dorayit tak jsem zvedava jak to dopadne!

Od: lusija
Datum: 28.04.14 17:59

Cena masky je 38 eur za 100 ml. Aj ja si myslim ze je to podvrh,pretoze s tych ludi co to odporucaju neni ani jeden na fb su to fiktivne mena a okrem toho som o tom lekarovi nic nenasla na googli.

Od: buss®
Datum: 14.04.14 12:15

Toto nejsou léky, je to volně dostupné, takže aby to jen neškodilo. Kdo naskočí... Zrovna tak jiná mazání... dívali jste se na Receptář prima nápadů jaké zázraky doporučují? No neberte to.

Datum: 14.04.14 13:44

stačí se kouknout na jeden z mnoha použitých obrázků. Podle vyhledavače je použitý stejný obrázek u více produktů se zcela jiným názvem. Takže nepochybně podvod! viz obrázky.

Od: lilianka111*
Datum: 16.04.14 08:20

Ahojte, chcem sa spýtať, že keď som si objednala tú masku a nechcem ju, čo mám robiť? Platí sa až keď príde kuriér, tak ju jednoducho neprevezmem? ďakujem

Od: ben®
Datum: 16.04.14 08:57

Dobrý den, a co bylo uvedeno v dodacích, resp. obchodních podmínkách? Je na té stránce vůbec tato informace? Zkuste zboží nepřevzít, ušetříte asi 1000,- Kč a doufejte, že tím to skončí. Také možná budete dostávat nějaké zprávy, že firma po Vás bude něco chtít. To se ukáže časem - Vaše údaje již mají. Zdravím!

doplněno 18.04.14 10:35:

lilianka111 - tak, podle mého výkladu má povinnosti jen kupující. A tam je jasně uvedeno, že zboží musí zaplatit (už to Vás mělo varovat) a zajistit jeho převzetí. A společnost se sídlem v USA se odkazuje zřejmě na americké zákonodárství. Obávám se, že nepřevzetím a nezaplacením zboží to neskončí.

Datum: 18.04.14 09:16

V. POVINNOSTI KLIENTA Nesiete zodpovednosť za výber svojho produktu a jeho vhodnosť na vaše účely. Zákazník nesmie poškodzovať ani sa pokúšať poškodzovať celistvosť, bezpečnosť alebo dostupnosť služieb našej spoločnosti. ● Uviesť platné krstné meno, priezvisko, poštovú adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu. ● Zaplatiť cenu objednaného tovaru. ● V čase doručenia byť k dispozícii, prípadne mať zástupcu. ● Nerobiť falošné objednávky. ● Nerobiť falošné recenzie produktu ani neuvádzať nepravdivé informácie

Datum: 18.04.14 09:19

Ďakujem za rady, včera mi volal kuriér, tak som mu povedla, že nech ani nechodí, lebo to neprevezmem...som zvedavá ako to dopadne

Od: kikula
Datum: 30.10.14 22:21

A jak to dopadlo? Ozval se vám někdo? Potahuje vás někdo dál?

Datum: 18.04.14 09:17

VІІ. SÚVISIACE ZÁKONY A SÚDNA PRÁVOMOC Táto Zmluva sa riadi európskymi a slovenskými zákonmi, najmä zákonmi týkajúcimi sa usmernení pre elektronický obchod, predaj na diaľku a ochranu spotrebiteľa, a spadá pod výhradnú súdnu právomoc podľa miesta založenia našej spoločnosti.

Datum: 16.04.14 09:22

jedině tenhle způsob vám zajístí, že nepřijdete o peníze. Druhá strana má pak nárok na úhradu nákladů (poštovné) a to je jen zlomek toho, co můžete jinak prodělat :)

doplněno 18.04.14 10:13: Zajímalo by mě jak by sem jim vyplatilo dokazovat, že objednávku jste vytvořila vy a ne někdo aby se vám pomstil...

Od: vokalka
Datum: 23.04.14 10:54

Našla jsem to jako reklamu na FB a nejdřív chtějí kontaktní údaje a pak sdělí cenu produktu,to nechápu, je to divné a proto jsem si to neobjednala.Kašlu na to namažu se indulonou ...

Od: martina12*
Datum: 04.05.14 20:57

Ahoj holky,

Přesto co sem vše tu četla,sem si masku koupila. Opravdu mi pomohla plet mám po tolika letech v tonu,svou barvyčku pleti což se dříve říci nedalo, akné, tmavé fleky, tak že bez pudru sem nešla ani nakoupit, aplikovala sem masku již po sedmé a opravdu mě funguje.Myslím si ,že za zkoušku to stojí.

Od: lucka*
Datum: 03.06.14 13:56
Me to taky nedalo a chtela jsem ji ze zvědavosti vyzkoušet.. Uz jsem v životě přišla o víc jak 900 Kč a jak tady někdo dobře napsal; zoufali lide dělají zoufale veci ... Musím říct, ze kdyz jsem ten den čekala na zásilku , akorát jsem četla recenze a říkala nsem si, ze to dopadne asi fakt špatně. V tom volal kurýr a ja jsem si řekla , ze to zkusím...a výsledek? Nejdřív jsem trochu masky nanesla na krk, byla jsem po tech diskuzich tady fakt vystrasena, aby se mi spis neco s pleti jeste nestalo ...
Nevím co v tom krému je...ale ja jsem po4 aplikacích a muzu fakt jen doporučit! Hojí se mi akné , plet je svěží a žádné zarudnutí atd...stojí to za zkoušku ... Nejlepší rádci jsou tady ti, co nevyzkouseli...

Od: astarte
Datum: 03.11.14 21:26

Je to tak, jak zde píšete. Nechápu komentáře na netu, kdy všichni hodnotí a soudí něco, co nevyzkoušeli. Já mám tuhle masku krátce. Ale musím říct, že po první aplikaci - super. Taky jsem četla plno negativních recenzí na netu. Ale upřímně..je mi to fuk. Já po první - po první - aplikaci můžu jen chválit. Mám náročnou práci, moc se nevyspím...začaly se mi dělat váčky pod očima..prostě plet začala chabnout. Ale po aplikaci téhle masky...vidím viditelné změny. Fakt bezva. Podle komentářů na tuhle masku nevím, jestli jsem nějaký exemplář...ale mě to fakt zabralo. Pravda. Myslím si, že na starší populaci, kdy už prostě ta pleť nejde jinak, než chirurgií, tam to asi nezabere. Ale pokud nemáte viditelné rýhy...ano potom jen doporučuji.

Od: gadram*
Datum: 24.08.14 17:55

Moje kamarádka tuto masku používá už delší dobu a dala mi ji zkusit. V žádném případě pleť nepoškozuje. Moje první dojmy po použití: pleť byla na dotyk heboučká. Tak jsem si ji také koupila a týden ji používám. Zatím nevidím žádné změny. Tak jsem sama zvědavá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.