Video přes Wifi na televizi

Od: Datum: 23.02.14 11:25 odpovědí: 4 změna: 23.02.14 16:46

Dobrý den. Je možné nějak vidět běžící video z internetu na televizi přes Wifi? Video z internetu ČT 4 - ARCHIV - nelze uložit do PC. Děkuji.

doplněno 23.02.14 11:53:

Mám Samsung UE 32D 5500, má Smart. Jak to mám prosím udělat , aby mi to běžící video na internetu bylo vidět i na TV? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.14 11:40

Pokud máte Smart TV s Hbb, tak stačí připojit TV kabelem či přes wifi s routerem a povolit v TV Hbb a pak prohlížet ČT archiv. Další možnost je propojit počítač/notebook s TV kabel HDMI/DVI/VGA a obsah obrazovky počítače napřímo pouštět na velké obrazovce TV (v kombinaci s mini bezdrátovou klávesnicí a myší je to luxus) a nebo streamovat přes IPTV. Já používám XBMC a mám zadarmo spoustu placených TV kanálů, jen je potřeba mít stabilní a dostatečně rychlou Internet linku.

Ohodnoceno: 2x

Od: misa504*
Datum: 23.02.14 14:03

Tak jsem to zkoušel a nic. Smart Hub mám otevřen a je tam Voyo, Idnes,Youtube atd. - to vše mám aktivní a fungují mi tam zprávy i videa co tam jsou, ale nevím jak a kde mám nastavit prohlížení ČT archivu. Vytvořil jsem si v Smart Hub novou složku ČT, ale nevím jak dále postupovat, abych se dostal k videu co potřebuji z archivu ČT a které mi běži na PC. Děkuji.

doplněno 23.02.14 16:30:

Tak už jsem našel Samsung Apps. Dají se tam opravdu nainstalovat nové Apps. Vše jsem několikrát prošel a od CT žádná aplikace není. Nyní tedy potřebuji najít obrázek internetového prohlížeče, ale nevím jak. Nic takového - Web Browser - jsem nenašel. Děkuji za další rady.

Od: pepr®
Datum: 23.02.14 15:00

Podporu HbbTV vaše televize nemá.

Aplikace, kterou pro iVysílání vyvíjel Samsung pro první SmartTV bez podpory HbbTV, byla ukončena.

Jestli nemáte v TV "normální" internetový prohlížeč (což nejspíš nemáte), se kterým se dostanete na libovolnou stránku na internetu, tak se na iVysílání přímo z televize nedostanete.

No a další možnosti vám napsal @kangaroo.

Ohodnoceno: 0x

Od: misa504*
Datum: 23.02.14 16:46

Tak jsem koukal na XBMC a píše se tam : Přesto existují oblasti, na které XMBC vhodné není. Pokud ho nainstalujete jako jediný systém na počítač, přijdete o internetový prohlížeč nebo možnost spouštění jiných programů.

Tak se chci zeptat, jak se píše že se přijde : o internetový prohlížeč nebo možnost spouštění jiných programů.

Jak to mám chápat? Vymaže se mi Mozilla Firefox? A přijdu o spouštění dalších programů?

Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.