Thunderbird Seznam Doručená pošta

Od: Datum: 22.02.14 17:57 odpovědí: 1 změna: 22.02.14 22:05

Zdravím, poradil by mi někdo, jak nastavit Thunderbird pro stažení již doručené a na serveru přečtené zprávy? Stáhnou se mi jen první dvě a u dalších xxx se mi jen ukáže stahování a hned se to zastaví.

Díky za pomoc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 22.02.14 22:05

V nástroje/nastavení účtu/nastavení serveru si nejdřív zkontrolujte zatržítko Ponechat zprávy na serveru. Význam je jasný:po stažení zprávu ze serveru buď smaže nebo ne. Ukazuje-li Vám thundrb. že máte nějaké zprávy ke stažení a nejdou stáhnout, to znamená, že se je stále pokouší stáhnout, jsou buď nějak poškozené, nebo se Vám děje něco v PC.
Já bych se v první řadě podíval do složky s poštou přes Web rozhraní. A podle obsahu bych se asi rozhodl co dál. Těžko dál radit takhle na dálku. Podívejte se, jestli jsou zprávy na Webu označené jako přečtené nebo ne. U většiny Webových rozhraní, je možno ručně nastavit jako nepřečtené, a potom je načíst tak jak to znáte do thunderb. Co máte za mail poskytovatele?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.