Proč se nemohu přihlásit ke skype?

Od: Datum: 22.02.14 11:50 odpovědí: 3 změna: 22.02.14 13:22
Prosím moc o radu. Mám nainstalovaný skype, zaregistrovaná a stále se mi nedaří přihlásit.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 22.02.14 11:52
Jak nedari? Jmeno a heslo v poradku? Vice podrobnosti prosim...
doplněno 22.02.14 13:06:

Nemyslím Vaše rodné jméno, které máte v průkazu, ale "Skype jméno", která jste při registraci zadala a kterým byste se měla přihlásit...

doplněno 22.02.14 13:25:

Zkuste obnovu přihlašovacích údajů, zašlou Vám je na Vámi uvedený mail, řeknou Vám Skype-jméno a umožní nastavení nového hesla...

Ohodnoceno: 1x

Od: lu*
Datum: 22.02.14 12:47
Heslo je určitě ok, jméno už nevím, co mám zadat. Když jsem vytvářela registraci, tak chtělo jméno, příjmení a pak až e-mail. Když dám přihlásit přes e-mail, přesměruje mě na microsoft, ale odtud zase nemůžu komunikovat.
Od: lu*
Datum: 22.02.14 13:22
to je mi jasný, že tam mám dát skype jméno, ale já tam nic nevyplňovala..si dnes sedím na vedení nejspíš..a ani v potvrzovacím e-mailu nemám uvedeno

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.