Nehrají reproduktory

Od: Datum: 21.02.14 17:53 odpovědí: 1 změna: 21.02.14 18:09

Hoj

Mám takový zajímavý problém. Asi před dvěma měsíci přestali přehrávat integrované reproduktory v notebooku videa ze serveru stream.cz. Dalo se to vyřešit sluchátky. Teď asi před týdnem přestali hrát reproduktory úplně vše. Zvuk do 3,5 sluchátkového konektoru jde v pořádku, do USB zvukové karty taky. Pouze ty malé reproduktory nejdou už vůbec. Myslíte, že je to problém hardware nebo software? Žádné hrubé zacházení se nekonalo, pouze si už nejsem jist jestli jsem kolem nich manipuloval s magnety. Teď jsem něco vyráběl a koupil jsem si neodymové magnety. Reinstalovat windows se mi zatím moc nechtějí no tak uvidím. Drivery jsou samozřejmě aktuální

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.14 18:09

Magnety by jim nic neudělaly. Jestli to napřed dělalo jen na určité stránce a později úplně, určitě bych nevylučoval SW problém.

Určitě zkuste tu reinstalaci, nebo stačí zkusit nějakou live distribuci Linuxu a tam zvuk vyzkoušet - nezávisle na operačním systému na disku.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.