Herní notebook s 15 nebo 17

Od: Datum: 19.02.14 23:17 odpovědí: 3 změna: 23.02.14 00:32

V současné době vlastním stolní PC, které užívám jak ke hraní, tak ke každodenní práci. Vzhledem ke skutečnosti, že se chystám na dálkové studium a v rámci mé vedlejší podnikatelské pracovní činnosti bych velice uvítal mobilitu, rozhodl jsem se pro koupi notebooku. Nyní však jsem na pochybách, zda zakoupit notebook, který by byl dostačující pouze pro kancelářskou činnost, internet a grafické (zejména rýsovací) programy a dále koupit nové stolní PC čistě na hraní World of Warcraft, nebo připlatit a koupit herní notebookm který by splňoval požadavek na plynulé hraní WoW při plných detailech. Vpřípadě druhé z možností mi poté nejíce vrtá hlavou, jakou úhlopříčku nejlépe zvolit, neboť v rámci podnikání a školy bych uvítal mobilitu, po hraní opět větší display, Osobně se zatím přikláním k 15", neboť i 17" notebook považuji za "malý" pro WoW - ideálně notebook doplnit monitorem 22"+

Budu vděčný každému za rotumný názor, neboť to ve mě přeskakuje a když už si myslím, že mám jasno, tak se rozhoduji opět od začátku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.14 20:05

mam 22citku monitor lcd a nemuzu si to vynachvalit.ja ho koupil za 3,800kc, ted ho sezenes v akci do 2,500kc, ja myslim ze cim vetsi tim lepsi ponoreni se do hry.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.02.14 01:14

Přes HDMI si dnes přípojíte i k noťasu co chcete,včetně televize jako monitoru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.14 00:32

GA: Pokud bych volil herní notebook, pak MSI GP60 2OD-032CZ. Dokáže mě někdo přesvědčit tomto modelu se 17" nebo je 15" dobrá volba, budu-li kupovat 22" monitor?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.