Nejde vypálit DVD

Od: Datum: 18.02.14 11:48 odpovědí: 3 změna: 18.02.14 14:28

Mám v PC uloženo 11 dílů ze seriálu CHALUPÁŘI. Kdysi jsem si všechy vypálila na DVD. Dnes už je ten disk dost obehraný a při přehrávání blbne. Chci to znovu vypálit na nové DVD a přes Nero jsem vypálila zatím jen dva díly, a jak chci vypálit díl další naskoči : tento disk není zapisovatelný. Co se děje, když dva díly tam v pohodě už jsou nahraný a místa je na disku dost? poradíte? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.14 12:36

Když jste vypálila ty první dva díly, neměla jste zatrženou volbu (nebo jste sama zvolila) "uzavřít disk"? Pokud ano, na DVD již nic nepřidáte.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.02.14 13:46

vypalujte všech jedenáct dílů najednou, a i když dáte "uzavřít disk", nic se nestane, všechny díly už tam budou; a i když ještě zbude místo, stějně k chalupářům už asi nebudete nic přidávat (ani to nepůjde z důvodu uzavření disku)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.02.14 14:28

A nebude nakonec lepší zainvestovat a koupit si nějaký ext. disk nebo dokonce NAS s podporou DLNA. Přehlené používání, vše pěkně pohromadě, nezabírá to tolik místa, cenově přijatelný, žádné přehrabování, stálé připojení k TV-počítači, spolehlivější data možno řešit RAID pro ještě větší bezpečnost. Pro mě CD/DVD zapadlo někdy v roce 2006 a vůbec mi toto nespolehlivé médium nevadí :-D (taky jsem znal lidi co měli doma skoro 3000 DVD a co myslíte, že mají dneska a kolik je to stálo peněz, nervů z nefunkčnosti a pracovního času) :-D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.