Otravné připomínání

Od: Datum: 17.02.14 19:44 odpovědí: 2 změna: 17.02.14 20:05
McAfee Security, pořád mi to píše kritické oznámení že nemám premiovou nerzi a že si ji mám koupit nejde mi to ani odinstalovat. Jak na to?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.14 19:57
avatar

Musí jít odinstalovat, při nejhorším v nouzovém režimu. Taky jsem to omylem s něčím nainstaloval do počítače (nedíval jsem se co jsem odsouhlasil při instalaci) a nebyl problém odinstalovat to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vosikac*
Datum: 17.02.14 20:05

Zkuste:

1. Stáhnout a nainstalovat IObituninstaller: http://www.slunecnice.cz/sw/iobit-uninstaller/.

2. Pokud nemáte jiný antivirový program, stáhněte (třeba): http://www.slunecnice.cz/sw/avast-free-antivirus/ , http://www.slunecnice.cz/sw/m…icrosoft-security-essentials/ ... nebo jiný, který bude operačnímu systému a vám vyhovovat.

3. Odpojte zařízení od sítě (internetu) a pomocí IObituninstalleru najít a podle instrukcí odinstalovat McAfree Security.

4. Restartujte zařízení!

5. Případně nainstalujte jiný antivirový program, připojte zařízení k síti (internetu) a pokud si bude antivir přát, nainstalujte aktualizace.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.