Spořič obrazovky

Od: Datum: 06.07.14 21:13 odpovědí: 2 změna: 22.07.14 21:22

Dobrý den, prosím o radu. Windows XP profesionál - legální. Jako spořič obrazvoky jsem měl nastaveny fotky. Před několika dny jsem nastavil velmi dlouhý čas na "počkat". Poté jse na toto nastavení zapomněl a následně za nějaký čas jsem chtěl toto nastavení zmenšit. Ale ouha, výběru druhu spořiče neobsahuje nabídku "obrázky". Hledám na netu a vždy jsem odkázán na výběr položku "obrázky". Našel jsem však různé programy týkající se tohoto tématu. Přest bych rád věděl ka nabídka "obrázky" zmizela. Děkuji za informaci a radu.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.14 18:38

Běžte do disku c a do složky windows a do složky system32 a tam najděte soubor s ikonkou monitoru s názvem: ssmypics, pokud ho tam máte, otevřete ho a pokud půjde, tak na něj klikněte pravým tlačítkem a klikněte na nainstalovat. Pokud tam ten soubor není, napište mi email a já vám to pošlu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.07.14 21:22

Steré díky. Vaší rady jsem využil - našel jsem na netu (v "system32" nebyl) dotyčný soubor a už je v nabídce spořiče. Já jsem ale již dříve využil Goggle Picasa. Tak ještě jednou díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.