Zvýšení CPU jak na to

Od: Datum: 13.02.14 09:55 odpovědí: 4 změna: 13.02.14 10:47

Dobrý den pořídil jsem si nový notebook lenovo g505s , kdy jeho procesor je 1,9 ale s nějakym turbem do 2,9 je to čtyřjádro a když jsem se bavil s prodejcem rikal mi že se to na to vyšší musí nataktovat rád bych´to zvednul třeba na 2,4 ale bohužel bios už neni jako v roce 2000 a nikde jsem to tam nenanšel... poradil by mi někdo jak zvýšit tento výkon

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.02.14 10:00
To musí být dobrý prodejce... Turbo se aktivuje automaticky, pokud normální takt nestačí.
Ohodnoceno: 1x

Od: petrpan*
Datum: 13.02.14 10:22

Takže procesor jede na 1,9 a když je potřeba sám zvýší výkon? :) netřeba nic taktovat? :) já se na tenhle notas docetl ze je treba updatnout bios tak jsem tak učinil a nic víc jsem s notasem nedelal je to levnej notebook tak jsem chtěl jeho výkon zmaximalizovat taky jsem použil aby notebook pouzival obe dve grafické karty jinak mě nic jiného nenapadlo :)

Datum: 13.02.14 10:41

Dobry den, nic netaktujte Procesor jede na mensi vykon kvuli uspore baterie. V pripade potreby se sam prepne na vykon vyssi. Dalsi pretaktovani by jsem nedelal s ohledem na chlazeni, ktere k tomu u notebooku nebyva uspusobene

Ohodnoceno: 0x

Od: petrpan*
Datum: 13.02.14 10:47

na hraní her používám právě celkem drahou chladící podložku myslel jsem že to sní vykompenzuju :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.