Problém se serverovým počítačem

Od: Datum: 07.02.14 23:22 odpovědí: 2 změna: 07.02.14 23:35

Zdravím

Mám takový malý problém. Odešly mě kondenzátory na madrbordu a dostal jsem od kamaráda profi linuxový server zaříření. Jenže server se chová jinak jak normální mašina. Dotaz. Jak nastavit bios, a jak nastavit linuxový server tak, aby byl funkční. On funguje, ale při startu cosi hledá. A pak dá tvrdý restart. Dvakrát, třikrát a pak jede. Neznáte někdo nějakou stránku, kde by byly nějaké informace o serverech?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.02.14 23:28

Dobrý den, já bych patrně zvolil BIOS výchozí (default) nebo zakázal, aby se snažil server bootovat ze sítě. To je asi to hledání. BIOS nezapomenout uložit.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: luke237
Datum: 07.02.14 23:35
Co je to za server? Model, znacka, ... S nejvetsi pravdepodobnosti je to nejaky bezny PC, ktery se ovlada uplne stejne jako PC (pripojeny monitor, BIOS, ...) Snad jen kdyby jsi mel nejaky "blade" nebo server jen se seriovym nebo ethernetovym portem *nevi*
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.