Při tisku dokumentu vyvstane problém

Od: Datum: 07.02.14 17:37 odpovědí: 3 změna: 07.02.14 18:09

Dobrý večer. Také se Vám stává, že když chcete vytisknout nějaký dokument, najednou se objeví, že Fierfox přestal odpovídat, všechno se zastaví, to modré kolečko se neustále točí jako káča a nic se neděje dlouhou dobu. Klikám na levou stranu myši, hejbu s ní na všechny strany a nic to nepomáhá. Je to ještě horší, protože všechno se hodí do světlemodré barvy a nemůžu to ani zavřít. Trvá to dlouho. Pak asi v zoufalství náhodně kliknu ani nevím na co a objeví se, že Word přestal se mnou komunikovat, abych klikla na odkaz, že bude hledat a řešit chybu. Když to udělám, tak to chvilku něco načítá, běhá tam modrá linka a pak to zmizí a jsem na začátku. Nic to nevyřešilo, jen jsem se mohla vrátit do původního dokumentu. Po dalším pokusu o tisk se stane to samé a tak dál a kolem dokola. Na liště nahoře je napsáno, že Fierfox neodpovídá ani ten Word. Mám blbý prohlížeč, nebo mám nějakou blbou vifinu, nebo jsem blbá já? *bzum*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.14 17:51

Tak zkuste jiný prohlížeč, jestli to v něm bude fungovat

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.02.14 18:06

Také jsem na to myslela. Ten Fierfox je čím dál, tím horší. tedy alespoň u mne. Zase jiní si ho chválí. A jaký byste doporučoval? Snad mohu mít i několik prohlížečů najednou. Nebo ne?

Datum: 07.02.14 18:09

Můžete mít prohlížečů kolik chcete. Já používám Chrome, ale můžete zkusit Operu, či předinstalovaný IE.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.