Proc mi to nejde?

Od: Datum: 07.02.14 04:04 odpovědí: 4 změna: 10.02.14 16:53
Dobry den, chtela jsem se zeptat ohledne stahovani filmu na tabletu.Driv jsem si stahovala filmy normalne a slo mi to uplne v pohodea ted mi to neustale pisel ze se to nezdarilo.nevim si vubec rady.uz jsem i preinstalovala prehravace, signal wifi mam v poradku.i jsek ho restartovala.poradite?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.02.14 10:47

Dobrý den, příčin může být více - během stahování se přerušilo spojení, chyba na serveru, odkud se stahuje, není správně nastaveno, kam se má stahovat nebo je již místo pro stahování zaplněno a nic dalšího se tam nevejde. Zkuste stahovat do tabletu nebo na kartu, zda je rozdíl. A hlavně se podívejte, kolik tam je prostoru.

Zdravím!

doplněno 08.02.14 11:22:

Asi bych to zkusil takto - nejdříve si v tabletu nastavit, kam se má stahovat. Volil bych kartu a podíval se, kolik je na ní volného místa. Potom bych zkusil stáhnout nějaký menší soubor a podíval se, zda je tam celý a uložený. Volba toho ukládání může být v nastavení tabletu, ale i v nastavení prohlížeče, přes který stahujete.

Ta karta nesmí být uzamčena proti zápisu, aby se na ní mohlo ukládat. Případně zkuste stahovat do vnitřní paměti tabletu.

Ohodnoceno: 0x

Od: olafi
Datum: 08.02.14 01:02

Děkuji moc, snad mi to pujde

Od: olafi
Datum: 08.02.14 02:18

Takže, už mi to jde stahovat, ale ono se to stáhne a neuloží, začne se to stahovat opět znovu :( co stím? :( To by bylo stále dokola.

Datum: 10.02.14 16:53

Tohle mi presne delal mobil z androidem ale nepodarilo se mi prijit na pricinu. Po par dnech to zase zacalo jet bez problemu. Zkuste dyztak stahovat pres jiny prohlizec, mozna to pomuze.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.