Jak vytvořit formulář pro otázky na webnode?

Od: Datum: 02.02.14 12:57 odpovědí: 1 změna: 02.02.14 13:31

Dobrý den,
potřebuji poradit, jak vytvořit formulář na otázky na webnode.cz. Vytvářím web a jediný probém, na který jsem zatím narazila je tento. Nevím jak vytvořit stránku s formulářem pro dotazy, které se následně budou zobrazovat na té stránce. Nejdřív jsem myslela, že se to dělá pomocí šablony otázky a odpovědi to je ale něco jako často kladené dotazy jak jsem zjistila. Já ale nechci faq. Chci formulář, kam ostatní budou vkládat své otázky a já mim budu odpovídat.
Také jsem to zkoušela přes vytvoření vlastního formuláře. Ten dotaz ale pak směřuje do mé e-mailové adresy, ale to nechci, chci aby se zobrazoval na stránkách a byl viditelný ostatním.
Jedniá šablona, přes kterou by to šlo je kniha návštěv jenže u ní mi nejde změnit název a popis. Navíc nemůžu si jí tam přidat jako další stránku, když chci přidat novou stránku, knihu návštěv mi to nenabídne :(
Poraďte mi prosím jak to mám udělat. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.02.14 13:31
avatar

Dobrý den, můžete zkusit službu z tohoto webu (viz odkaz) a přidat si kód na svou stránku na Webnode. Je tam i velký výběr různých jiných "věcí" pro Váš web. Zdravím!

http://vsevjednom.cz/sluzby/formular

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.