Tvorba webových stránek - od koho objednat?

Od: Datum: 04.03.14 13:34 odpovědí: 4 změna: 04.03.14 22:58

Dobrý den, potřebovala bych vytvořit webové stránky pro náš okrašlovací spolek. Vůbec tomu nerozumím, ale chtělo by to nějaký redakční systém, do kterého bych měla přístup a mohla do hotových stránek postupně přidávat články a novinky. Nechci nic moc složitého ani moc předraženého (když jsem si to procházela, tak mi z některých cen padala brada...). Docela se mi líbí weby, které dělá tato firma - tvorba-www-webdesign.eu, ale jak říkám, jsem laik, a potřebovala bych znát zkušenosti, rady, atd. Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.14 13:39

Já, jako naprostý laik jsem využil http://www.webnode.cz/ a jsem s nimi spokojen.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 14:05
avatar

Já použil tyto stránky,a jsem spokojen. Je to jednoduché,zdarma a jako jednoduchá prezentace vašeho spolku by to mohlo stačit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 20:31
avatar

To, co nabízí tesyk nebo had je sice OK, ale jen pro jednoduché statické stránky. Ale takový okrašlovací spolek asi dělá nějaké akce, takže potřebuje pozvánky a aktuality, potřebuje fotogalerii, kvůli zpětné vazbě taky třeba nějakou diskusi nebo komentáře, nebylo by špatné to spojit i s nějakou sociální sítí (FB), očekával bych třeba i newsletter nebo rss, a to celé na nějakém slušném redakčním systému... je rozdíl mít nějaký web nebo funkční a užitečný web *frajer*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ceskyhonza
Datum: 04.03.14 22:58

Dobrý den, je mnoho platforem, kde si lze solidní stránky vytvořit, včetně novinek a podobně, pak je i možnost např. vlastního rozhraní, které toto vše správci umožňuje, nebo to řešit i správcovstvím pověřené osoby. Vše záleží na požadavcích, potřebách a pod., zda např. si nějakou grafiku umíte zpracovat a další. Opravdu kvalitní nástroj, dá se říci editor, pro tvorbu stránek nezávislých na nějaké komerční platformě, je např. Website X5 od Incomedia.

Je i v české lokalizaci, je intuitivní a velmi příjemný na práci. Základní "pomocníky" např. na ořez fotek, vytvoření animace ad. má již přímo imlementovány, ale představuje investici cca do 2000,- Kč. Počet vytvořených stránek je neomezený, atkže lze spravovat i stovky webů. Pro nejzákladnější statické stránky s jednoduchou strukturou dokonce je free verze.

Praktické ukázky i další informace mohu poskytnout např. po Skype, včetně obrazu, s tvorbou stránek mohu pomoci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.