Bootování v biosu

Od: Datum: 01.02.14 12:35 odpovědí: 7 změna: 02.02.14 09:15
Dobrý den,když jsem v nabídce BIOSU a chci nabootovat system windows8 tak nevím co s tím mám dělat.
Toto je můj bios-msi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.14 12:46

A je WIN8 na disku nainstalován? Jestli jo, vytáhni médium z DVD mechaniky, odpoj USB disky a deska by měla automaticky nabootovat z pevného disku, jestli jsi se v nastavení nějak nehrabal.

Ohodnoceno: 0x

Od: pmolaker
Datum: 01.02.14 12:59
Mě to nic nedělá,prostě zapnu pc a je tam modrá obrazovka s nadpisem recovery,a nejde nic pomackat,můžu do toho jen debilne čumět:(
Od: laik
Datum: 01.02.14 19:58

Posli sem fotku toho "recovery". Pokusime se zjistit, ceho je to vlastne "recovery" a poradime ti, co s tim delat.

Neaktualizoval jsi nahodou BIOS?

Datum: 01.02.14 21:14
Posílám obrázek modré smrti:( :
Datum: 01.02.14 21:31

Tohle neni modra smrt. Windows ti jen hlasi, ze je neco spatne s bootovacimi informacemi Windows.

Co jsi udelal od doby, kdy ti to fungovalo (prohazoval jsi disky, menil jsi nastaveni disku a bootovacich zarizeni v BIOSu, hral jsi si s boot volbou ve Windows, zkousel nove BCD editory, ...)? Mas instalacni DVD Windows? Spust PC z neho z zvol Recover/Obnova nebo jak se to jmenuje.

Co za Windows to je?

Jestli umis anglicky, zkus si dohledat moznou opravu sam. Jinak to budeme muset udelat za tebe my.

Datum: 02.02.14 09:15
Zkoušel jsem podle návodů upravovat ten boot,ale moc sem toho neupravil.
Mám instalační cd s windows8,když ho tam dám tak nevím co pak s tím,vůbec tónů nerozumím.
Datum: 01.02.14 21:33
Jeste doplnim, ze s velkou pravdepodobnosti nema tvuj problem souvislost s BIOSem. Bude to ciste vec boot manageru Windows.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.