Stragická onlina hra - nemohu si vzpomenout

Od: Datum: 31.01.14 14:46 odpovědí: 4 změna: 31.01.14 19:27

Ahoj, nemůžu si vzpomenout, ale hledám jednu českou hru. Je o budoucnosti, kdy Čr se začne přikánět k vědecké straně a tuším že tam nastane nějaká třetí světová nebo tak něco, nakonec tam prostě sjedocujete lidi, stavíte města atd., nemáte nějaký takový seznam strategických online her, českých nebo neznáte rovnou onu hru? Kdysi jsem viděl její reklamu a tak jsem to chvíli hrál, ale teď když se k ní chci vrátit ne a ne si vzpomenout.

doplněno 31.01.14 14:48:

K tomu sjednocování lidí, jsou tam obranné zbraně laser, raketomet a tuším něco jak střílna, můžu si postavit i štít, jsou tam mechy, tanky atd., je to 2D, posíláte jednotky přes mapu a hráči s prémiem vás obvykle začnou bombardovat jakmile se dostanete na dosah měst atd.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.14 15:52

Tak to fakt nevím, ale samotného mě to zajímá. Rád bych si to zahrál.

Ohodnoceno: 0x

Od: honza924893*
Datum: 31.01.14 15:55

Je to samozřejmě velmi jednoduchá hra, protože a to musím dodat je v prohlížeči. Takže nic extra, ale je tam celkem malá komunita a vůbec, ta hra se mi dost zalíbila :)

Datum: 31.01.14 18:04

Asi by ses divil, co dnes jde hrát v prohlížeči :), podívej se třeba na hru Dino Storm, třeba jen na screenshoty :)
V mailu máš určitě potvrzení registrace. Zkus to dohledat tam.
Podívej se taky na obrázky tady :)
https://www.google.cz/search?q=czech+online+strategy+game&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=lNfrUpO3KrGe7Abp3oGABw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=919#q=%C4%8Desk%C3%A1+online+strategie&tbm=isch

Ohodnoceno: 0x

Od: honza924893*
Datum: 31.01.14 19:27

Super, díky, předtím jsem to tam hledal ale po chvilce jsem ztratil trpělivost, ale teď ne a našel jsem to. Je to infinitum. Supr, díky moc :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.