Notebook se mi několikrát vypnul

Od: Datum: 29.01.14 23:20 odpovědí: 3 změna: 29.01.14 23:39

Dobrý večer. Končí mi v dubnu záruka na notebook. Nechala jsem si od známého instalovat antivir a při zátěži se mi několikrát přístroj vypnul. Přestala jít napřed klávesnice, potom to divně zaškrkalo a vypnul se jako by byl bez baterie a nešel znovu nahodit. Asi po půl hodině naběhnul a udělalo to znovu. Celkem mi dost hučí a přehřívá, protože když nechám třeba "flešku" na levé straně u počítače, tak je hrozně horká.Mám HP. Teď několik dní na něm pracuji a nic, jen to hučení a horko, které není jen poslední dny, ale už to trvá tak půl roku. Nevím, jestli je to na reklamaci. Nemůže to být i baterie a je na ni také dvouroční záruka? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: foo*
Datum: 29.01.14 23:25

Zkoušela jste notebook vyčistit? Možná je v něm víc prachu a díky němu se notebook špatně chladí což má za následek vypínání.

Ohodnoceno: 0x

Od: milamber*
Datum: 29.01.14 23:26

Zřejmě se jedná podle záruky o novější notebook. Typl bych to na prach. Začne se ten notebook před vypnutím nějak znatelně zpomalovat? Jestli jo, je na vině násilné podtaktování procesoru kvůli přehřívání a následné vypnutí. Jestli tomu někdo z rodiny trochu rozumí, stačilo by odcvaknout klávesnici a vytahat prach z ventilátoru.

Ohodnoceno: 0x

Od: jarm®
Datum: 29.01.14 23:39

Ano, zpomaloval se. Udělám si asi výlet k bratrancovi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.