Wifi připojení

Od: Datum: 29.01.14 17:19 odpovědí: 6 změna: 29.01.14 17:51

Ahoj, co je potřeba pro připojení k internetu přes Wifi poskytovatele? Nějakou anténu, kterou namontuje technik a WIFI router? Máme internet přes DSL od O2 a s WIFI poskytovateli nemám zkušenost. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ufde
Datum: 29.01.14 17:21

Pokaždé to bývá jinak. Informujte se u poskytovatele, případně jeho webové stránky vám napoví. O koho jde a kde?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.14 17:27

Stačí od O2 ať vám dodají zařízení s wifi a mužete přijímat.

doplněno 29.01.14 17:29:

napříklat toto http://www.o2.cz/osobni/modem…zyxel-prestige-660hn-t3a.html

doplněno 29.01.14 17:32:

zaplatíte jen to zařízení a dále již vše máte v ceně připojení co máte.

Od: madfaf
Datum: 29.01.14 17:35

Ne, to si nerozumíme... Doma máme internet od O2, ale přemýšlíme o internetu na chalupě. A tak se dopředu ptám, co je potřeba pro internet od wifi poskytovatelů.

Datum: 29.01.14 17:39

No jo, to jste neřekl/a. Jako první si zjistěte, jestli tam nějaký poskytovatel dodá signál.

Od: madfaf
Datum: 29.01.14 17:43

To dodá, to už jsem si zjišťoval. Dřív než ho budu kontaktovat, mě zajímá co budu potřebovat. Jak se to liší od internetu přes DSL od O2. Tam mám jen z telefonní zásuvky veden kabel do routeru a z něj do PC a na notebooku jedu přes wifi.

Datum: 29.01.14 17:51

Nebudete nic potřebovat. přijede technik nainstaluje anténu pro příjem. řeknete mu kam má instalovat modem. zprovozní a připojíte se s pc na modem a je to. měsíčně budete platit za internet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.