Restartování prohlížeče Firefox

Od: Datum: 29.01.14 16:14 odpovědí: 6 změna: 29.01.14 22:50

Mam asi pro vetsinu lidi smesny dotaz chci si v prohlizeci dat vychozi nastaveni a pise mi to ze musim restartovat prohlížeč Firefox. Prosim jak na to

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.01.14 16:18

Dobrý den, stačí ukončit program Firefox (křížkem vpravo nahoře) a pak ho znovu spustit. Zdravím!

doplněno 29.01.14 16:20:

Jinak řečeno - nastavíte, vypnete program a znovu spustíte.

doplněno 29.01.14 16:24:

Nastavujete výchozí nastavení nebo nastavit Firefox jako výchozí prohlížeč?

doplněno 29.01.14 16:46:

Pokud nastavujete ten výchozí prohlížeč, tak si nejdříve otevřete Internet Explorer a v jeho nastavení zrušte volbu o výchozím prohlížeči a uložte změny. Potom nastavujte ve Firefoxu.

Třeba to pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Od: kubik*
Datum: 29.01.14 16:23

to sem prave skousel vypnout krizkem i restartovat notas ale porad zadna zmena

Datum: 29.01.14 17:09

kdyz si davam otevrit novy panel tak sem tam driv mel na vyber s nekolika stranek ktere sem navstevoval a ted se mi zde objevi avg vyhledavani, podobny jak stranka google a je navrchu napsany obnovit vychozi novou kartu rozkliknu a je tam Zobrazit vyhledávací políčko AVG Secure Search na nové záložce prohlížeče a to policko necham volny jako ze to nechci zobrazit a dam potvrdit. a kdyz zapnu znova prohlizec tak je to tam zas

Datum: 29.01.14 17:16

a jak to potvrdim tak je v zavorece jeste napsany ze (Změny se projeví až po restartování prohlížeče Firefox.)

Datum: 29.01.14 22:47

Odinstaluj a nainstaluj znovu, je to chvilka.

Od: ben®
Datum: 29.01.14 22:50

Dobrý den, nejsem si jistý, zda jsem pochopil problém, ale zkuste klepnout na Historie, tam na Zobrazit celou historii, následně Import a záloha / Obnovit. Tam vybrat nejstarší datum a použít. Mám starší Firefox a pro OS Linux, tak to může být v tom Vašem trochu jinak. Můžete vyčistit i mezipaměť a cookies Firefoxu (v jeho nastavení). Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.