Problém s číslováním stránek v obsahu ve Word

Od: Datum: 03.03.14 23:28 odpovědí: 5 změna: 04.03.14 16:59

Dobrý den, opravdu už na to nemám nervy.

Můžete mi někdo prosím vysvětlit, čím to je jak to opravit?
Mohu se zeptat jak mám titulní stranu dokumentu započítat, aby se Prohlášení psalo již jako strana 2? Viz screenshot dole.
No a potom...Summary je teda u mě strana 3, potom mám dvě strany obsahu a další strana je úvod, to znamená, že úvod je 6. STRANA, jak je tedy možné, že Word mi ji čísluje v obsahu až jako 8.?
Prosím, pomožte mi někdo, nebo se zblázním. Děkuji

doplněno 03.03.14 23:29:

Zde je screenshot mého dokumentu http://www.imghosting.cz/images/16V_st_i_ek.jpg

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.03.14 07:36

Dobrý den.

Nemáte někde vložený konec oddílu nebo tak něco? Jde eventuelně změnit číslování - záleží na tom, jakou verzi MS Office máte. U číslování stránek se zvolí možnost číslování od určitého čísla...

Pokud byste si nevěděl/a rady, napište, jakou verzi MS Office máte.

Jinak se přiznám, že jak nevidím celý dokument, tak jsem úplně nepochopil, co je Vaším záměrem. Jestli číslování v obsahu není aktuální, stačí u obsahu kliknout a potom zvolit aktualizaci obsahu (buď jen čísel stránek nebo celého obsahu).

Ohodnoceno: 0x

Od: peix*
Datum: 04.03.14 07:50

Mám MS Word 2010. Ten dokument má asi 30 stran a 6. stranu dokumentu mi to značí jako 8. Konec oddílu mám vložený za Summary, abych čísloval až od obsahu v zpatí. Ovšem v obsahu chci čísla všech stránek.

Od: xart®
Datum: 04.03.14 08:13

Zkuste to udělat znova, krok po kroku podle níže uvedeného návodu ... mě to vždy fungovalo ;) ... vypadá to složitě, ale tak složité to není ;).

http://www.filiprychetsky.cz/word-cisovani/#2007

Od: galy
Datum: 04.03.14 10:49

Dobrý den ano je to vskutku dáno těmi oddíly. Pokud by jste chtěl pomoc tak mi to pošlete na Hejl2662@gmail.com a já vám to klidně upravím

Od: peix*
Datum: 04.03.14 16:59

Dobrý den, velice děkuji za ochotu, poslal jsem vám soubor na mail.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.