Optická nebo leserová myš k notebooku

Od: Datum: 26.01.14 11:07 odpovědí: 5 změna: 26.01.14 12:15

Zdravím jakou myš by jste vybrali laserovou nebo optickou k notebooku samozřejmě bezdrátovou?děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.01.14 11:20

Dobrý den, po jistých zkušenostech s bezdrátovou myškou, bych si vybral myš s drátem. Je lehčí, nemusí se měnit baterie a není problém s jejím připojením. Zdravím!

P.S. Pokud NTB přenášíte, tak vybrat malou myšku a na doma větší (je lepší do ruky).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.01.14 11:25

U noťasu mám lautr obyčejnou optickou myš, stejně jako u stolního PC, samozřejmě drátovou. Bezdrátů jsem si vyzkoušel mnoho, ale jelikož na počítači dost kreslím v CADu, pracuji v CAD/CAM tak jsem se nikdy s bezdrátem nesžil. Jednak reaguje déle, než se ,,probudí´´ a obecně je s nimi více starostí .

Ovšem je to otázkou priorit- někoho možná drát omezuje, mě rozhodně ne. Preferuji prostě přesnou a spolehlivou myš.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.01.14 11:36

Používám jednu z nejlevnějších bezdrátových optik a maximální spokojenost jak s funkcí, tak výdrží baterie i s cenou.

Ohodnoceno: 2x

Od: zepe®
Datum: 26.01.14 11:56

doporučuji tuto Hama Mirano

Hlavně Laser

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.01.14 12:15

na notasu mám tuto ( Microsoft Wrlss Mobile Mouse 3500 Flame Red Gloss )

http://www.alza.cz/microsoft-…s-limited-edition-d355341.htm

na compu obyč. za "kilo" (s kabel optika )

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.