1x

Propojení netbooku a externího monitoru

Od: Datum: 25.01.14 21:20 odpovědí: 3 změna: 26.01.14 09:49

Zdravím :)

Už dlouho se potýkám s problémem, kdy mi nejde pořádně propojit netbook a externí monitor/tv. Externí monitor se připojí, ale barva je celá dozelena/zelená. Nepřišla jsem na to, jak tomu zabránit, ani jsem nikde nenašla radu, co s tím.

Jedná se o netbook Samsung NC110 a propojení je skrze VGA (HDMI nemá).

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.14 21:30

tipuji to na špatný VGA kabel, případně špatný kontakt.

zkuste to na jiném monitoru a uvidíte.

Ohodnoceno: 1x

Od: faoltiarna*
Datum: 25.01.14 22:03

Po připojení externího monitoru a tv ke klasickému notebooku tento problém není. Takže kabelem to nebude. Netbook mi to dělá již od začátku, podezírala jsem z toho jeho malé rozlišení ale nevím, nenašla jsem žádné řešení...

Od: bmbx®
Datum: 26.01.14 09:49

Toto opravdu dělává špatný kontakt nebo kabel, protože VGA signál je veden po jednotlivých základních barvách (červená,zelená, modrá). Stačí aby chyběla červená a obraz je celý do zelena. Pokud ne jiném NTB propojení chodí, je chyba v R signálu výstupu VGA toho netbooku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.