Tvorba WWW

Od: Datum: 24.01.14 22:20 odpovědí: 3 změna: 25.01.14 05:47

Zdravím. Dívám se po různých serverech kde dělají WWW stránky. Jsou tam většinou i jakýsi editory na vytvoření si webu zdarma. Je tam pak samozřejmě nějaká domena s jejich názvem firmy, např: www.(moje doména).webnode.cz. Jde mi o to, když pak si nějakou takovou stránku vyrobím a rozhodnu se jí koupit, aby mi oddělali to webnode například, tak mi zůstane ta stránka co jsem si vytvořil? Funguje to tak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.01.14 22:30

Pěkný večer, ve zkatce jsou to domény 2 a 3 řádu co uvádíte aby Vám (třeba na zmiňovaném webnode) odstranili jejich příponu, musíte si zakoupit doménu, její cena je cca do 200kč za rok, což není nijak extrémně velká částka

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.01.14 02:34

Já Webnode nemám ráda, přijde mi moc těžkopádný. Vyzkoušejte třeba Endoru.cz (také zdarma). Můžete si tam zaplatit vybranou doménu, hostovat zdarma nebo za poplatek (podle toho, co budete potřebovat), nainstalovat vybraný redakční systém (jakýsi editor), ...

Ohodnoceno: 0x

Od: ozzy14letsplays*
Datum: 25.01.14 05:47

estranky.cz, webnode.cz, endora.cz, websnadno.cz

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.