Kde najdu parametry počítače

Od: Datum: 21.01.14 16:03 odpovědí: 8 změna: 29.01.14 23:13

Mám "přítele" na telefon a nabízí mi nainstalování programu na úpravu fotek a ptá se mě, jestli mám dvoujádrový počítač a jak velkou mám RAM. Kde to mám zjistit? Nechci se jej ptát ať nevypadám netechnicky. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.14 16:07

Vše potřebné Vám řekne program Everest:

http://www.stahuj.centrum.cz/…i/benchmarky_a_testy/everest/

doplněno 21.01.14 16:10:

Jinak stiskněte kombinaci ctrl alt delete, a pod položkou fyzická paměť vidíte, kolik máte MB ram.

Pak pod položkou výkon najdete ve vrchní části graf vytížení procesoru v %.

Vedle vpravo jsou pak grafy.

Kolik jich tam máte?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.01.14 16:17

Ten "přítel" se v tom očividně taky moc nevyzná, počet jader procesoru nevypovídá nic o jeho výkonu, RAM taky moc nepotřebuješ, měl by se zajímat spíš o operační systém.

Ohodnoceno: 2x

Od: jarm®
Datum: 21.01.14 19:01

Děkuji za pomoc. On ten "přítel" na telefonu je přetechnizován a mluví se mnou řečí mě nesrozumitelnou. Díky přátelé.

Od: foo*
Datum: 21.01.14 16:34

stačí otevřít cmd a napsat dxdiag..vyjede vše o pc a neni nutno nic instalovat ani stahovat

Ohodnoceno: 3x

Od: xixi*
Datum: 21.01.14 16:42

tohle je rada pro tazatele jak dělaná

Ohodnoceno: 1x

Od: jarm®
Datum: 21.01.14 20:08

příkazový řádek jsem našla a zjistila co jsem chtěla - díky

Od: ozzy14letsplays*
Datum: 21.01.14 20:16

Rád poradím

ve windows 7 postupuj takhle : Start -> Počítač -> Levý klik na myši -> Vlastnosti

ve windows XP postupuj takhle : Start -> Levý klik na Tento počítač -> Vlastnosti -> (Nahoře tabulka) Obecné

Není zač za radu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.14 23:13

Napište mail pošlu Vám přenosný Everest Ultimate, nebo si to stáhněte.Ten ukáže všechno.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.