Přeinstalace Windows 7 - chybí CD

Od: Datum: 21.01.14 10:48 odpovědí: 5 změna: 22.01.14 10:36
avatar

Zdravím,

ano, našel jsem tady to téma asi 8x, ani v jednom vlákně ale není uvedeno, kde a jak přijdu k CD windows 7.

Potřebuju přeinstalovat notebook Lenovo G570, ale při zakoupení jsem samozřejmě žádné CD nedostal, jen nálepku na spodní část notebooku, kde prosím vás tohle CD seženu? Na oficiálních stránkách jsem ho nenašel.

Popřípadně bude legální, když si ho stáhnu na uložto, nainstaluju a použuji můj CD klíč?

Děkuji

doplněno 21.01.14 19:07:

Děkuji moc lidi! Hledal jsem recovery všude v PC a nenašel, nakonec bylo fakt tak jednoduše na tlačítku ukryté, vše fungovalo a mám už přeinstalované

Jen mám jeden dotaz, nejsou někde v tom recovery nebo v zálohách nějaké starší zálohy, které by mohl budoucí majitel obnovit a dostat se k heslům apod?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.01.14 10:53
avatar

Mrknětě,jestli není na HDD záloha. To většinou notebooky mají. To znamená pokud má HDD dva oddíly, např. ,,C,, a menší třeba ,,D,, to byla ta záloha.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.01.14 11:19
avatar
Lenovo má extra tlačítko (nevím jestli všechny modely, ale těch několik různých co jsem měl v rukách, tak ty to měli) One key recovery a to když při vypnutém notebooku zmáčkneš, naskočí proces. Kde si vybereš co chceš dělat.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: fiam®
Datum: 21.01.14 14:31

Stáhnutí a instalace je možná z webu microsoft plně legálně, platí se jenom číslo. Pokud jej máte, problém by mohl nastat se správnou verzí instalaček - všekijaké ty service packy se brání, ale zkusmo se to povede. Lenovo jsem ještě neviděl bez zálohy na disku, na mém to aktivuji podržením tlačítka "zap" při vypnutém NB.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.01.14 19:07
avatar

Děkuji moc lidi!Hledal jsem recovery všude v PC a nenašel, nakonec bylo fakt tak jednoduše na tlačítku ukryté, vše fungovalo a mám už přeinstalované

Jen mám jeden dotaz, nejsou někde v tom recovery nebo v zálohách nějaké starší zálohy, které by mohl budoucí majitel obnovit a dostat se k heslům apod?

Datum: 22.01.14 10:36
avatar

Ne vše bude v pořádku. tj. jako z ,,továního nastavení,, :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.