Notebook - koupě

Od: Datum: 03.03.14 17:02 odpovědí: 7 změna: 03.03.14 21:25

Dobrý den, potřebuju poradit s výběrem notebooku pro běžné používání a nahrazení počítače. Moc se v notebookách nevyznám, tak nevím podle čeho mám vybírat apod. Na značce mi nezáleží a cena aby byla zarozumnou cenu nebo mezi nižší cenu. Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 03.03.14 17:04

Definujte rozumnou cenu a bezne pouzivani.

Ohodnoceno: 0x

Od: proman
Datum: 03.03.14 17:06

Jak jsem psal, notebook by měl nahradit počítač, takže nějaký kancelářský nebo herní notebook. A cenu myslím průměrnou jak se pohybuje

Od: k2
Datum: 03.03.14 17:09

Tak chcete kancelarsky nebo herni? Poucte me, jak se pohybuje prumerna cena notebooku.

Od: jm*
Datum: 03.03.14 17:13

Třeba tento :

http://notebooky.heureka.cz/asus-x552cl-sx110h/

Na kancelářské práce a méně náročné hry dostačijící

Od: proman
Datum: 03.03.14 17:15

A podle čeho mám vybírat notebook?

Od: jm*
Datum: 03.03.14 17:31

Podle toho, co od něj očekáváte. Zásadní otázkou je, kolik peněž do toho chcete investovat. Poté Vám můžeme dát adekvátní odpověd. Jediné,co víme je, že ho chcete na kancelářské práce a hry (ovšem jak náročné)

Datum: 03.03.14 21:25

Tak se zkuste na Alza podívat co stojí herní a kolik na kancelářskou práci.Rozdíl uvidíte hned.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.